
Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-070L Helix iConsole+ сірий для будинку і спортзалу з навантаженням до 150 кг лучшая цена
44 988 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902308223998
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-070L Helix iConsole+ сірий для будинку і спортзалу з навантаженням до 150 кг
Горизонтальний велотренажер HS-070H Helix
Стабільний тренажер для домашніх тренувань, який допоможе вам поліпшити фізичну форму і коригувати свою фігуру. Він ідеально підходить для людей з проблемами спини або колінними суглобами. Максимальне навантаження на тренажер до 150 кг. Велотренажер обладнаний системою магнітного опору вагою 18,5 кг, комп'ютером з Bluetooth 4.0 і власником мобільного пристрою. Комфорт вправ посилюється регульованим сидінням і кермом з регульованим кутом нахилу.
Основні характеристики:
- система навантаження: електромагнітна
- вага махового колеса: 18,5 кг
- габарити: 170 х 57 х 107 см (Д х Ш х В)
- вага тренажера: 54,5 кг
- максимальна вага користувача: 150 кг
- регулювання сидіння з горизонталі
- розміри сидіння: 40 x 46 спинка, 37 x 26 - сидіння
- регулювання кута нахилу керма
- датчики пульсу на рукоятках
- педалі з ремінцями
- транспортні ролики
- Bluetooth: 4.0
- 12 навчальних програм + оцінка рівня жиру в організмі, включаючи ручну програму, орієнтовану на час, калорії, відстань, частоту серцевих скорочень
- програма WATT, програма H. R. C
- кількість профілів користувачів: 4
- гарантія: 24 місяці
Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс, ват-контроль, H. R. C., Body Fat, функція Recovery.









Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Автономна робота | Генератор |
| Вага | 54.5 кг |
| Вага маховика | 18.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Регулювання сидіння за горизонталлю, Компенсатори нерівності підлоги, Регулювання сидіння за вертикаллю, Ремінці на педалях |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Горизонтальний |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Швидкість, Витрата калорій, Час, Частота пульсу, Дистанція |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 107 см |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 44 988 ₴











