
Крісло офісне на колесах із підголівником Аосту Сіре комп'ютерне з тканини з навантаженням до 120 кг
5 620 ₴
- Готово до відправки
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло офісне на колесах із підголівником Аосту Сіре комп'ютерне з тканини з навантаженням до 120 кг
Крісло АКЛАС Аоста Сірий (Сірий) — елегантне та добротне офісне крісло, що поєднує в собі легкий дизайн і сучасні технології. Завдяки своїй ергономічності та практичності, це крісло стане надійним помічником у роботі для тих, хто багато часу проводить на своєму робочому місці. Крісло має стильний та повітряний вигляд. Оригінальний каркас спинки вигнутої ергономічної форми, в основі якого міцна пластикова рама, обтягнутий міцною нейлоновою сіткою, що допомагає створити приємний підтримувальний ефект спини з боків і в зоні попереку та має підвищену повітропроникність. Таке крісло чудово доповнить інтер'єр сучасного офісу або затишний домашній кабінет. Механізми. Механізм гойдання Tilt дає змогу перемкнутися від роботи в режим приємного релаксу, не залишаючи улюблене крісло. Зміщена вісь основи збільшує амплітуду розкачування для ще більшого комфорту. Цей механізм має індивідуальне настроювання під користувацьку вагу. Повернути в робоче положення крісло можна одним рухом руки. Газліфт дасть змогу відрегулювати висоту крісла так, щоб ви влаштувалися в ньому з максимальним комфортом відповідно до вашого зросту. Дизайн. Зовнішній вигляд крісла — сучасний, наприклад, останніх модних тенденцій. Елегантна сітчаста спинка — головний елемент декору цієї моделі. Хрестовина. Хрестовина крісла Аосту виготовлена з хромованого металу. Її міцність і дає змогу витримувати навантаження понад 120 кг. Блискуча поверхня металу має гарний вигляд, не боїться інтенсивних навантажень і не схильна до подряпин. Ролики забезпечать крісло необхідну мобільність. У цій моделі вони прогумовані та підійдуть для всіх типів покриттів. Підлокітники. У цій моделі стильні Т-подібні підлокітники з чорного пластику. Пластик має спеціальне гумове покриття, дуже приємне під час фізичного контакту з руками. Підлокітники регулюються по висоті під ваші особисті потреби. Особливості. Висока ергономічна спинка має прогин у поперековій зоні та спеціальний валик, що забезпечує вашій спині комфортну підтримку, а вам добре самопочуття навіть наприкінці насиченого робочого дня. Бічна підтримка, сформована каркасом, допоможе обігати хребет і збереже правильну поставу. У сидінні крісла використовується міцна основа з гнучкої фанери, яка спільно з поролоновим наповненням формують зручну посадку. Для збільшення міцності крісла спинка та підлокітники кріпляться дугоподібною опорою з армованого товстостінного пластику. Підголівник зручної, дугоподібної форми. Він зніме зайве навантаження із шиї й дає змогу максимально відпочити всьому тілу.
Тип
Крісла для персоналу, Комп'ютерні крісла
Розташування
Для офісу, для дому
Гарантія
12 місяців
Країна виробник
Китай
Стиль
Хай-тек
Оббивка
Сітка
Розміри
Глибина, см
65
Висота, см
120-128
Ширина, см
72
Глибина сидіння, см
46
Висота сидіння, см
45-54
Ширина сидіння, см
54
Висота спинки, см
77-88
Висота підлокітників, см
62-71
Розмір основи, см
D-64

Матеріали виготовлення
Матеріал каркаса сидіння
Дерево
Матеріал каркаса спинки
Пластик
Матеріал підлокітників
Пластик
Колір підлокітників
Чорний
Матеріал основи
Метал
Колір основи
Хром
Матеріал коліщаток
Прогумовані
Технічне обладнання
Функція гойдання
Гойдання з фіксацією в 3 положеннях
Механізм
Релакс-Синхромеханізм
Регулювання
Висота сидіння, Жорсткість гойдання, Нахил спинки, Нахил сидіння
Максимальне навантаження за вагою, кг
120
Максимальний рост, см
від 181 до 200 см
Висота спинки
Висока спинка
М'якість спинки
М'яка
Поперекова підтримка
Поперековий валик
М'якість сидіння
М'який
Тип основи
Хрестовина з роликами
Тип підлокітників
Регульовані по висоті
Тип підголівника
Регульований
Особливості
Ергономічні

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота посадкової частини крісла | 54 см |
| Висота з урахуванням спинки | 128 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Ширина крісла | 72 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 88 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина сидіння | 54 см |
| Ширина спинки | 54 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Підлокітник | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | <! [CDATA_12 місяців]> |
| Висота крісла | <![CDATA[120-128]]> |
| Висота підлокітників | <![CDATA[62-71]]> |
| Додаткові характеристики | <! [CDATA_Крестина: метал; Підлокітники регулюються; Підголівник регулюється; Поперекова підтримка: поперековий валик; Комфортне гойдання; Колеса: прогумовані; Максимальне навантаження: 120 кг]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл]]> |
| Основа | <! [CDATA_Крестина з роликами]> |
| Особливості | <! [CDATA_Механізм гойдання Tilt; Підголівник; Підлокітники]> |
| Розмір спинки | <! [CDATA_Висота: 77-88 см; Ширина: 54]]> |
| Розміри сидіння | <![CDATA [Висота: 45-54 см; Ширина: 54 см; Глубина: 46]]> |
| Регулювання | <![CDATA [Висота сидіння; Жорсткість гойдання; Підлокітники; Підголівник]]> |
| Країна реєстрації бренда | <! [CDATA [Україна]]> |
| Країна-виробник товару | <![CDATA[Китай]]> |
| Тип | <! [CDATA_Крісла для персоналу]> |
- Ціна: 5 620 ₴

