
Крісло офісне на колесах із підголівником Тіволі WH Сіре комп'ютерне із сітки з навантаженням до 120 кг
4 640 ₴
- Готово до відправки
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло офісне на колесах із підголівником Тіволі WH Сіре комп'ютерне із сітки з навантаженням до 120 кг
Крісло АКЛАС Тіволі WH Сірий (Сірий) — це оригінальне офісне крісло з популярною сітчастою спинкою. Зручність і оригінальність крісла просто не можуть залишитися без уваги. Воно матиме доречний вигляд у сучасному офісі або в домашніх умовах у сучасному мінімалістичному інтер'єрі. Дизайн. Відмітною особливістю цієї моделі є популярна сьогодні сітчаста оббивка та цікавий зовнішній вигляд. Обивка. Оббивка спинки крісла — сітка, натягнута на міцний пластиковий каркас, з якою ви почуватиметеся навіть у найспекотніший день завдяки її властивостям. Цей матеріал чудово справляється з інтенсивним навантаженням і довго зберігає свої властивості та привабливий зовнішній вигляд завдяки своїй еластичності, підвищеній повітропроникності, міцності та зносостійкості. Механізми. Вбудований механізм гойдання Тілт дає можливість влаштувати собі улюблений сеанс релаксу, зафіксувавши крісло в одному положенні. Надійний газліфт дає змогу змінити висоту крісла з урахуванням вашого зросту. Підлокітники. Пластикові та зручні форми. Хрестовина. Ця модель комплектується міцною пластиковою хрестовиною. Прогумовані ролики забезпечать крісло необхідну мобільність на будь-якому підлоговому покритті.
Тип
Крісла для персоналу, Комп'ютерні крісла
Розташування
Для офісу, для дому
Гарантія
12 місяців
Країна виробник
Китай
Стиль
Мінімалізм, сучасні
Оббивка
Сітка
Розміри
Глибина, см
64
Висота, см
122-130
Ширина, см
65
Глибина сидіння, см
47
Висота сидіння, см
47-54
Ширина сидіння, см
47
Висота спинки, см
78
Висота підлокітників, см
70-77
Розмір основи, см
D-64

Матеріали виготовлення
Матеріал каркаса сидіння
Дерево
Матеріал каркаса спинки
Пластик
Матеріал підлокітників
Пластик
Колір підлокітників
Білий
Матеріал основи
Пластик
Колір основи
Білий
Матеріал коліщаток
Прогумовані
Технічне обладнання
Функція гойдання
Гойдання з фіксацією в 1 положенні
Механізм
Тилт
Регулювання
Висота сидіння, Жорсткість гойдання
Максимальне навантаження за вагою, кг
120
Максимальний рост, см
від 166 до 180 см
Висота спинки
Висока спинка
М'якість спинки
М'яка
Поперекова підтримка
Ергономічні
М'якість сидіння
М'який
Тип основи
Хрестовина з роликами
Тип підлокітників
Нерегульовані
Тип підголівника
Нерегульований
Особливості
Ергономічні

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота посадкової частини крісла | 54 см |
| Висота з урахуванням спинки | 130 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Глибина крісла | 64 см |
| Ширина крісла | 65 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 78 см |
| Глибина сидіння | 47 см |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Ширина спинки | 47 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Підлокітник | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | <! [CDATA_12 місяців]> |
| Висота крісла | <![CDATA[122-130]]> |
| Висота підлокітників | <![CDATA[70-77]]> |
| Додаткові характеристики | <! [CDATA_Крестина: пластик; Підлокітники; Підголівник; Поперекова підтримка; Комфортне гойдання; Колеса: прогумовані; Максимальне навантаження: 120 кг]> |
| Корпус | <! [CDATA_Пластик]> |
| Основа | <! [CDATA_Крестина з роликами]> |
| Особливості | <! [CDATA_Механізм гойдання Tilt; Підлокітники; Підголівник]]> |
| Розмір спинки | <![CDATA [Висота: 78 см; Ширина: 47]]> |
| Розміри сидіння | <![CDATA [Висота: 47-54 см; Ширина: 47 см; Глубина: 47]]> |
| Регулювання | <![CDATA [Висота сидіння; Жорсткість гойдання]> |
| Країна реєстрації бренда | <! [CDATA [Україна]]> |
| Країна-виробник товару | <![CDATA[Китай]]> |
| Тип | <! [CDATA_Крісла для персоналу]> |
- Ціна: 4 640 ₴

