
Крісло офісне на колесах із підголівником Савана Чорне комп'ютерне з тканини з навантаженням до 120 кг
7 333 ₴
6 699 ₴
- Готово до відправки
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло офісне на колесах із підголівником Савана Чорне комп'ютерне з тканини з навантаженням до 120 кг
Крісло АКЛАС Савона Сірий (Чорний) — елегантне офісне крісло, що поєднує в собі легкий дизайн і сучасні механізми. Завдяки своїй ергономічності та практичності це крісло стане надійним помічником для тих, хто багато часу проводить на своєму робочому місці. Завдяки цьому і красивій напівпрозорій сітчастій оббивці, крісло має вишуканий та стильний вигляд. Ергономічний каркас спинки, в основі якого міцна пластикова рама, обтягнутий міцною нейлоновою сіткою, що допомагає створити приємний підтримувальний ефект спини з боків і в зоні попереку. Дизайн. Дизайн крісла відповідає сучасним віянням моди. Елегантна сітчаста спинка — це основний елемент декору цієї моделі. У поєднанні з благородним чорним кольором пластику й алюмінієвими деталями, таке оформлення робить цю модель універсальною. Хрестовина. Хрестовина крісла виготовлена з блискучого металу. Вона суцільнолита, що збільшує її міцність і дає змогу витримувати навантаження до 120 кг. Блискуче алюмінієве покриття металу не тільки красиве, але й дуже міцне. Воно не боїться інтенсивних навантажень і не схильне до подряпин. Ролики забезпечують крісла необхідну мобільність. У цій моделі вони прогумовані та підійдуть для всіх типів покриттів. Підлокітники. Ця модель має стильні Т-подібні підлокітники з чорного пластику. Пластик має спеціальне покриття, дуже приємне під час фізичного контакту з руками.
Тип
Крісла для персоналу, Комп'ютерні крісла
Розташування
Для офісу, для дому
Гарантія
12 місяців
Країна виробник
Китай
Стиль
Хай-тек, Сучасні
Оббивка
Сітка
Розміри
Глибина, см
61
Висота, см
118-127
Ширина, см
69
Глибина сидіння, см
45
Висота сидіння, см
43-54
Ширина сидіння, см
51
Висота спинки, см
74
Висота підлокітників, см
64-73
Розмір основи, см
D-64

Матеріали виготовлення
Матеріал каркаса сидіння
Дерево
Матеріал каркаса спинки
Пластик
Матеріал підлокітників
Пластик
Колір підлокітників
Чорний
Матеріал основи
Метал
Колір основи
Сірий
Матеріал коліщаток
Прогумовані
Технічне обладнання
Функція гойдання
Гойдання з фіксацією в 3 положеннях
Механізм
Релакс-Синхромеханізм
Регулювання
Висота сидіння, Жорсткість гойдання, Нахил спинки, Нахил сидіння
Максимальне навантаження за вагою, кг
120
Максимальний рост, см
від 166 до 180 см
Висота спинки
Висока спинка
М'якість спинки
М'яка
Поперекова підтримка
Ергономічні
М'якість сидіння
М'який
Тип основи
Хрестовина з роликами
Тип підлокітників
Регульовані по висоті
Тип підголівника
Нерегульований
Особливості
Ергономічні

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Вживані |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота посадкової частини крісла | 54 см |
| Висота з урахуванням спинки | 127 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Глибина крісла | 61 см |
| Ширина крісла | 69 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 74 см |
| Глибина сидіння | 45 см |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Ширина спинки | 51 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Підлокітник | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | <! [CDATA_12 місяців]> |
| Висота крісла | <![CDATA[118-127]]> |
| Висота підлокітників | <![CDATA[64-73]]> |
| Додаткові характеристики | <! [CDATA_Крестина: метал; Підлокітники регулюються; Поперекова підтримка; Комфортне гойдання; Колеса: прогумовані; Максимальне навантаження: 120 кг]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл]]> |
| Основа | <! [CDATA_Крестина з роликами]> |
| Особливості | <! [CDATA_Механізм гойдання Tilt; Підголівник; Підлокітники]> |
| Розмір спинки | <![CDATA [Висота: 74 см; Ширина: 51]]> |
| Розміри сидіння | <![CDATA [Висота: 43-54 см; Ширина: 51 см; Глубина: 45]]> |
| Регулювання | <![CDATA [Висота сидіння; Жорсткість гойдання; Підлокітники]> |
| Країна реєстрації бренда | <! [CDATA [Україна]]> |
| Країна-виробник товару | <![CDATA[Китай]]> |
| Тип | <! [CDATA_Крісла для персоналу]> |
- Ціна: 6 699 ₴

