
Крісло конференційне на полозах АКЛАС Асті CF сіре офісне з тканини з навантаженням до 120 кг
2 620 ₴
- Готово до відправки
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло конференційне на полозах АКЛАС Асті CF сіре офісне з тканини з навантаженням до 120 кг
Крісло конференційне АКЛАС Асті CF Сірий (Сірий/Чорний) — це безпрограшний варіант офісного крісла для тих, хто любить практичність, компактність і прекрасну якість. Комфорт понад усе — ось основний девіз цієї моделі. Ергономічна форма та стильний сіро-чорний колір оббивки — вдалий тандем для будь-якого сучасного інтер'єру. Спинка виготовлена з міцного чорного пластику, на який натягнута сітка — таке рішення просто безпрограшне: тканина добре пропускає повітря і чудово підтримує спину завдяки своїй еластичності. Дизайн. Ненав'язливий мінімалістичний дизайн цієї моделі робить її універсальною. Таке крісло має стильний вигляд та чудово впишеться в офісний простір. Сітчаста спинка робить крісло легким, а металева основа надає йому солідність. Сіро-чорний колір оббивки прекрасно поєднується з блискучими хромованими деталями. Підлокітники. У цій моделі встановлені пластикові підлокітники незвичайної вигнутої форми. Масивний товстостінний пластик забезпечує їм міцність і надійність, але й широкі робочі площини дарують рукам зручну опору. Основа. П-подібний каркас вигнутий із суцільної металевої труби, його конструкція досить міцна та стійка. Хромовані елементи не позбавляться своєї краси згодом, адже покриття дуже міцне та стійке до всіляких зовнішніх чинників. Форма основи дає змогу кріслу трохи пружинити, створюючи ефект легкого погойдування. Для захисту підлогового покриття в кріслі використані пластикові заглушки, що захищають підлогу від подряпин і пошкоджень.
Тип
Конференційні крісла
Розташування
Для офісу
Гарантія
12 місяців
Країна виробник
Китай
Стиль
Хай-тек, мінімалізм, сучасні
Оббивка
Сітка
Розміри
Глибина, см
59
Висота, см
98
Ширина, см
58
Глибина сидіння, см
44
Висота сидіння, см
47
Ширина сидіння, см
48
Висота спинки, см
55
Висота підлокітників, см
65
Розмір основи, см
49х48

Матеріали виготовлення
Матеріал каркаса сидіння
Дерево
Матеріал каркаса спинки
Пластик
Матеріал підлокітників
Пластик
Колір підлокітників
Чорний
Матеріал основи
Метал
Колір основи
Хром
Технічне обладнання
Функція гойдання
Без гойдання
Максимальне навантаження за вагою, кг
120
Максимальний рост, см
від 166 до 180 см
Висота спинки
Середня спинка
М'якість спинки
М'яка
Поперекова підтримка
Поперековий валик
М'якість сидіння
М'який
Тип основи
Полози
Тип підлокітників
Нерегульовані
Тип підголівника
Без підголівника
Особливості
Ергономічні

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Полози |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота посадкової частини крісла | 47 см |
| Висота з урахуванням спинки | 98 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 47 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Глибина крісла | 59 см |
| Ширина крісла | 58 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 55 см |
| Глибина сидіння | 44 см |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Ширина спинки | 48 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Підлокітник | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | <! [CDATA_12 місяців]> |
| Висота крісла | <![CDATA[98]]> |
| Висота підлокітників | <![CDATA[65]]> |
| Додаткові характеристики | <! [CDATA_Каркас: метал із хромованим покриттям; Підлокітники: пластик; Поперекова підтримка: поперековий валик; Максимальне навантаження: 120 кг]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл]]> |
| Основа | <! [CDATA [Полозі ]> |
| Особливості | <! [CDATA_Розмір основи 49х48 см; Підлокітники]> |
| Розмір спинки | <![CDATA [Висота: 55 см; Ширина: 48]]> |
| Розміри сидіння | <![CDATA [Висота: 47 см; Ширина: 48 см; Глубина: 44]]> |
| Регулювання | <![CDATA[нет]]> |
| Країна реєстрації бренда | <! [CDATA [Україна]]> |
| Країна-виробник товару | <![CDATA[Китай]]> |
| Тип | <! [CDATA [Конференційні крісла]> |
- Ціна: 2 620 ₴

