
Крісло офісне на колесах із підлокітниками Валенсія ANF XY-7004H-1 чорне комп'ютерне з екошкіри до 120 кг
7 320 ₴
- Готово до відправки
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло офісне на колесах із підлокітниками Валенсія ANF XY-7004H-1 чорне комп'ютерне з екошкіри до 120 кг
Крісло АКЛАС Валенсія ANF XY-7004H-1 Чорний (PU-чорний) — елегантна, вишукана модель, яка стане чудовою прикрасою вашого робочого кабінету. Завдяки своєму продуманому дизайну, крісло органічно впишеться в наявний інтер'єр. Валенсія відповідає основним вимогам ергономіки та практичності, а чіткість ліній і плавні форми підкреслять чудовий смак власника кабінету. Дизайн. Ця модель вирізняється елегантними лініями, високою спинкою з вбудованим підголівником і наявністю чітко вираженої поперекової підтримки. Поєднання хромованих елементів із матовою оббивкою крісла гармонійно доповнюють один одного та будуть доречними й в сучасному інтер'єрі, і в класичному. Обивка. Валенсія упакований у гідне вбрання з екошкіри. Цей сучасний матеріал на натуральній основі практично не поступається своїм якостям натуральній шкірі. Міцний, еластичний, дихаючий, простий у догляді та доступний за ціною — ідеальне рішення у виборі матеріалу для сучасного офісного крісла. Механізми. Крісло обладнане механізмом гойдання Anyfix з фіксацією в робочому положенні, який допоможе вам урізноманітнити робочий час хвилинами приємного відпочинку. Перебуваючи в улюбленому кріслі, ви можете відпочити, не перериваючи важливий телефонний дзвінок або продовжуючи складати важливий звіт. За допомогою газліфта можна настроювати висоту крісла під конкретні потреби користувача. Завдяки декоративній ручці під сидінням такий механізм легко налаштовується під користувацьку вагу. Підлокітники. Елегантний вигин металевих підлокітників цієї моделі потішить вас своєю ергономічною формою та міцністю, а м'які накладки не тільки чудово доповнюють зовнішню красу крісла, але й подарують вашим рукам відчуття легкості та максимального комфорту. Хрестовина. Металева хрестовина крісла Валенсія міцна та надійна, розрахована на навантаження до 120 кг. Роликові опори забезпечують крісла мобільність. Метал не втратить своєї краси з часом, адже покриття дуже міцне та стійке до усіляких зовнішніх чинників. Особливості. Крісло Валенсія має комфортну спинку та сидіння. За допомогою поролонового наповнення й оббивки сформований правильний за ергономікою та привабливий зовні рельєф крісла. Всі вигини розроблені з урахуванням антропометрії тіла та дадуть змогу вам почуватися в цьому кріслі зручно та уникнути втоми навіть після довгого трудового дня.
Тип
Комп'ютерні крісла, Крісла керівника
Розташування
Для офісу, для дому
Гарантія
12 місяців
Країна виробник
Китай
Стиль
Хай-тек, Сучасні
Оббивка
Шкірзамінник
Розміри
Глибина, см
73
Висота, см
112-120
Ширина, см
61
Глибина сидіння, см
53
Висота сидіння, см
50-58
Ширина сидіння, см
50
Висота спинки, см
71
Висота підлокітників, см
70-78
Розмір основи, см
D-64

Матеріали виготовлення
Матеріал каркаса сидіння
Дерево
Матеріал каркаса спинки
Дерево
Матеріал підлокітників
Метал, шкірозамінник
Колір підлокітників
Хром, Чорний
Матеріал основи
Метал
Колір основи
Хром
Матеріал коліщаток
Прогумовані
Технічне обладнання
Функція гойдання
Гойдання з фіксацією в будь-якому положенні
Механізм
Аніфікс
Регулювання
Висота сидіння, Жорсткість гойдання
Максимальне навантаження за вагою, кг
120
Максимальний рост, см
від 166 до 180 см
Висота спинки
Висока спинка
М'якість спинки
Суперм'яка
Поперекова підтримка
Ергономічні
М'якість сидіння
Суперм'який
Тип основи
Хрестовина з роликами
Тип підлокітників
Нерегульовані
Тип підголівника
Нерегульований
Особливості
Ергономічні

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота посадкової частини крісла | 58 см |
| Висота з урахуванням спинки | 120 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 50 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Ширина крісла | 61 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 71 см |
| Глибина сидіння | 53 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | <! [CDATA_12 місяців]> |
| Підлокітник | метал |
| Висота крісла | <![CDATA[112-120]]> |
| Висота підлокітників | <![CDATA[70-78]]> |
| Додаткові характеристики | <! [CDATA_Крестина: метал; Підлокітники: метал із м'якими накладками; Поперекова підтримка; Комфортне гойдання; Колеса: прогумовані; Максимальне навантаження: 120 кг]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл]]> |
| Основа | <! [CDATA_Крестина з роликами]> |
| Особливості | <! [CDATA_Механізм гойдання Anyfix; Підголівник; Підлокітники]> |
| Розмір спинки | <![CDATA [Висота: 71 см; Ширина: 50]]> |
| Розміри сидіння | <![CDATA [Висота: 50-58 см; Ширина: 50 см; Глубина: 53]]> |
| Регулювання | <![CDATA [Висота сидіння; Жорсткість гойдання]> |
| Країна реєстрації бренда | <! [CDATA [Україна]]> |
| Країна-виробник товару | <![CDATA[Китай]]> |
| Тип | <! [CDATA_Крісла для керівника]> |
- Ціна: 7 320 ₴

