
Крісло АКЛАС Саленто 9663-14P Сіре
6 999 ₴
- Готово до відправки
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло офисное на колесах с подголовником Саленто 9663-14P Серое компьютерное из ткани с нагрузкой до 120 кг
Кресло АКЛАС Саленто 9663-14P Серый (Темно-серый) - стильное и импозантное, и в то же время практичное и качественное кресло - отличное решение для дома и офиса. Эргономичность и функциональность, высокое качество обивочных материалов и комплектующих - именно такое кресло Саленто. Высокая трапециевидная спинка с интегрированным подголовником рассчитана на пользователя высокого и среднего роста. Удобные боковые валики обеспечивают хорошую поддержку спины и таза. В такое кресло сразу хочется присесть и убедится в его мягкости и удобстве.
Тип
Кресла руководителя, Компьютерные кресла
Расположение
Для офиса, Для дома
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Обивка
Ткань
Размеры
Глубина, см
67
Высота, см
120-128
Ширина, см
71
Глубина сиденья, см
54
Высота сиденья, см
45-53
Ширина сиденья, см
56
Высота спинки, см
77
Высота подлокотников, см
67-75
Размер основания, см
D-70

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Дерево
Материал подлокотников
Ткань
Цвет подлокотников
Серый
Материал основания
Металл
Цвет основания
Золотой
Материал колесиков
Прорезиненные
Техническое оснащение
Функция качания
Качание с фиксацией в 3 положениях
Механизм
Релакс-Синхромеханизм
Регулировки
Жесткость качания, Высота сиденья, Наклон спинки, Наклон сиденья
Максимальная нагрузка по весу, кг
120
Максимальний рост, см
от 166 до 180 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Мягкая
Поясничная поддержка
Эргономические
Мягкость сиденья
Мягкое
Тип основания
Крестовина с роликами
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Съемная подушка
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота посадкової частини крісла | 53 см |
| Висота з урахуванням спинки | 128 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Глибина крісла | 67 см |
| Ширина крісла | 71 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 77 см |
| Глибина сидіння | 54 см |
| Ширина сидіння | 56 см |
| Ширина спинки | 56 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | <! [CDATA_12 місяців]> |
| Підлокітник | метал |
| Висота крісла | <![CDATA[120-128]]> |
| Висота підлокітників | <![CDATA[67-75]]> |
| Додаткові характеристики | <! [CDATA_Крестина: метал; Підлокітники: метал із м'якими накладками; Підголівник: знімна подушка; Поперекова підтримка; Комфортне гойдання; Колеса: прогумовані; Максимальне навантаження: 120 кг]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл]]> |
| Основа | <! [CDATA_Крестина з роликами]> |
| Особливості | <! [CDATA_Механізм гойдання Anyfix; Підголівник; Підлокітники]> |
| Розмір спинки | <![CDATA [Висота: 77 см; Ширина: 56]]> |
| Розміри сидіння | <![CDATA [Висота: 45-53 см; Ширина: 56 см; Глибина: 54]]> |
| Регулювання | <![CDATA [Висота сидіння; Жорсткість гойдання]> |
| Країна реєстрації бренда | <! [CDATA [Україна]]> |
| Країна-виробник товару | <![CDATA[Китай]]> |
| Тип | <! [CDATA_Крісла для керівника]> |
- Ціна: 6 999 ₴



