
Крісло офісне на колесах із підлокітниками Натан CH TILT Коричневе офісне з екошкіри з навантаженням до 120 кг
4 820 ₴
- Готово до відправки
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло офісне на колесах із підлокітниками Натан CH TILT Коричневе офісне з екошкіри з навантаженням до 120 кг
Кресло АКЛАС Натан CH TILT Коричневый (PU-коричневый) - зручне і практичне офісне крісло, яке відмінно підійде для оформлення офісів і домашньої обстановки. Стильний дизайн з хромованою основою і елегантна класична оббивка - це бездоганне поєднання, яке робить це крісло універсальним, воно відмінно буде виглядати в будь-якому інтер'єрі. Дизайн. Стильна прошивка стільця формує неповторний рельєф спинки та сидіння - посидівши у цьому кріслі всього кілька хвилин ви, безсумнівно, відчуєте і відзначите його комфортність. Декоративні горизонтальні лінії прошивки та м'який наповнювач формують широкі валики. Ці деталі не тільки роблять посадку крісла м'якою, але й формують незабутній силует, характерний саме для даної серії крісел. Хромовані елементи - підлокітники й основа - забезпечують моделі стійкість і міцність, а також надають їй сучасного і стильного вигляду. Оббивка. В якості оббивки була обрана екошкіра, яка не поступається за своїми якостями натуральної шкіри, а її ціна - це приємний бонус для покупця. Цей матеріал має натуральну бавовняну основу, міцний, еластичний і простий у догляді. В такому гідному вбранні ваше крісло відмінно збереже первинний зовнішній вигляд на довгі роки. Механізми. Це комфортне крісло оснащене механізмом гойдання Titl. З ним ви зможете повноцінно насолоджуватися часом, проведеним в цьому кріслі. Включивши режим гойдання підвищеної комфортності, можна ненадовго розслабитися і відволіктися від повсякденної робочої метушні. Повернути крісло в статичний режим просто - зсунувши важіль на місце. За допомогою декоративної ручки під сидінням, такий механізм легко налаштовується під вагу користувача. Газліфт дозволить відрегулювати висоту крісла так, щоб ви влаштувалися в ньому з максимальним комфортом, налаштувавши його під свій зріст. Підлокітники. Підлокітники виготовлені з хромованою труби, яка плавно переходить в каркас крісла. Така конструкція досить жорстка, міцна та надійна. Доповнений накладками з чорного пластику, блискучий метал прекрасно підкреслює зовнішню красу крісла. Хромоване покриття дуже стійке. Воно не дряпається, а значить надовго збереже красу крісла. Хрестовина. Металева хрестовина відмінно витримує навантаження до 120 кг. Промені хрестовини мають вигнуту форму, що формує елегантний силует крісла. Крісло легко пересувається завдяки роликовим опорам. Крісло оснащене універсальними прогумованими роликами, які підійдуть для всіх типів підлогових покриттів. Особливості. Крісло середніх розмірів, з м'якою посадкою. Висота спинки нижче, ніж у повнорозмірної модифікації на хрестовині, але в усьому іншому крісло таке ж комфортне. Монолітна дерев'яна основа спинки має ергономічний прогин в поперековій області, що забезпечить вашій спині комфортну підтримку та зніме навантаження з хребта. Передня частина сидіння має скошений край, щоб не пережималися судини ніг, а значить, ногам було більш комфортно під час тривалого перебування на одному місці. Крісло Натан - гідна модель за привабливою ціною, яка відмінно підійде для вашого кабінету, як в офісі, так і вдома. З ним часто купують конференційні крісла на полозах для оформлення офісного простору в єдиному стилі.
Тип
Крісла для персоналу, Комп'ютерні крісла
Розмір паковання, Д/Ш/В
75/45/65
Гарантія
12 місяців
Країна виробник
Китай
Оббивка
Шкірзамінник
Розміри
Глибина, см
58
Висота, см
98-108
Ширина, см
58
Глибина сидіння, см
46
Висота сидіння, см
40-50
Ширина сидіння, см
50
Висота спинки, см
60
Висота підлокітників, см
59-69
Розмір основи, см
D-60

Матеріали виготовлення
Матеріал каркаса сидіння
Дерево
Матеріал каркаса спинки
Дерево
Матеріал підлокітників
Пластик, Метал
Колір підлокітників
Хром, Чорний
Матеріал основи
Метал
Колір основи
Хром
Матеріал коліщаток
Прогумовані
Технічне обладнання
Функція гойдання
Гойдання з фіксацією в 1 положенні
Механізм
Тилт
Регулювання
Жорсткість гойдання, Висота сидіння
Максимальне навантаження за вагою, кг
120
Максимальний рост, см
від 166 до 180 см
Висота спинки
Висока спинка
М'якість спинки
М'яка
Поперекова підтримка
Ергономічні
М'якість сидіння
М'який
Тип основи
Хрестовина з роликами
Тип підлокітників
Нерегульовані
Тип підголівника
Без підголівника
Особливості
Ергономічні

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота посадкової частини крісла | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 108 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 50 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 40 см |
| Глибина крісла | 58 см |
| Ширина крісла | 58 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 60 см |
| Глибина сидіння | 46 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | <! [CDATA_12 місяців]> |
| Підлокітник | метал |
| Висота крісла | <![CDATA[98-108]]> |
| Висота підлокітників | <![CDATA[59-69]]> |
| Додаткові характеристики | <! [CDATA_Крестина: метал із хромованим покриттям; Підлокітники: метал із пластиковими накладками; Комфортне гойдання; Колеса: прогумовані; Максимальне навантаження: 120 кг; Вага: 16 кг]]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл]]> |
| Оббивка | <![CDATA[Экокожа]]> |
| Основа | <! [CDATA_Крестина з роликами]> |
| Особливості | <! [CDATA_Механізм гойдання Tilt; Підлокітники]> |
| Розмір спинки | <![CDATA [Висота: 60 см; Ширина: 50]]> |
| Розміри сидіння | <![CDATA [Висота: 40-50 см; Ширина: 50 см; Глубина: 46]]> |
| Регулювання | <![CDATA [Висота сидіння; Жорсткість гойдання]> |
| Країна реєстрації бренда | <! [CDATA [Україна]]> |
| Країна-виробник товару | <![CDATA[Китай]]> |
| Тип | <! [CDATA_Крісла для персоналу]> |
- Ціна: 4 820 ₴




