
Крісло офісне на колесах із підголівником Терамо WT 7860W сіре комп'ютерне із сітки з навантаженням до 120 кг
5 480 ₴
- Готово до відправки
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло офісне на колесах із підголівником Терамо WT 7860W сіре комп'ютерне із сітки з навантаженням до 120 кг
Крісло АКЛАС Терамо WT 7860W Сірий (Mesh 09) — компактне, стильне та практичне офісне крісло. У ньому чудово працює багато годин поспіль. Спинка та сидіння правильної ергономічної форми та повітропроникна сітчаста спинка забезпечують зручність, а правильно підібрані механізми та міцне пластикове основу гарантують кріслу практичність, довговічність і надійність.
Тип
Крісла для персоналу, Комп'ютерні крісла
Розташування
Для офісу, для дому
Гарантія
12 місяців
Країна виробник
Китай
Оббивка
Сітка
Розміри
Глибина, см
64
Висота, см
120-128
Ширина, см
64
Глибина сидіння, см
52
Висота сидіння, см
44-52
Ширина сидіння, см
52
Висота спинки, см
74-80
Висота підлокітників, см
62-70
Розмір основи, см
D-65

Матеріали виготовлення
Матеріал каркаса сидіння
Дерево
Матеріал каркаса спинки
Пластик
Матеріал підлокітників
Пластик
Матеріал основи
Метал
Колір основи
Білий
Матеріал коліщаток
Прогумовані
Технічне обладнання
Функція гойдання
Гойдання з фіксацією в 1 положенні
Механізм
Тилт
Регулювання
Жорсткість гойдання, Висота сидіння, Регулювання підголівника
Максимальне навантаження за вагою, кг
120
Максимальний рост, см
від 181 до 200 см
Висота спинки
Висока спинка
М'якість спинки
М'яка
Поперекова підтримка
Поперековий валик
М'якість сидіння
М'який
Тип основи
Хрестовина з роликами
Тип підлокітників
Відкидні
Тип підголівника
Регульований
Особливості
Ергономічні

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота посадкової частини крісла | 52 см |
| Висота з урахуванням спинки | 128 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Глибина крісла | 64 см |
| Ширина крісла | 64 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 80 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Ширина спинки | 52 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Підлокітник | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | <! [CDATA_12 місяців]> |
| Висота крісла | <![CDATA[120-128]]> |
| Висота підлокітників | <![CDATA[62-70]]> |
| Додаткові характеристики | <! [CDATA_Крестина: метал; Підлокітники: пластикові відкидні; Підголівник: регульований; Поперекова підтримка: поперековий валик; Комфортне гойдання; Колеса: прогумовані; Максимальне навантаження: 120 кг]> |
| Корпус | <! [CDATA_Пластик]> |
| Основа | <! [CDATA_Крестина з роликами]> |
| Особливості | <! [CDATA_Механізм гойдання Tilt; Підлокітники; Підголівник]]> |
| Розмір спинки | <![CDATA [Висота: 74-80 см; Ширина: 52]]> |
| Розміри сидіння | <![CDATA [Висота: 44-52 см; Ширина: 52 см; Глибина: 52]]> |
| Регулювання | <![CDATA [Висота сидіння; Жорсткість гойдання; Підлокітники відкидні; Регулювання підголівника]> |
| Країна реєстрації бренда | <! [CDATA [Україна]]> |
| Країна-виробник товару | <![CDATA[Китай]]> |
| Тип | <! [CDATA_Крісла для персоналу]> |
- Ціна: 5 480 ₴




