Велотренажер 7Fit T8005 Evolution Технічні характеристики: Висота руля: 90 см. Ширина руля: 45 см. Мін. висота сидіння: 65 см. Макс. висота сидіння: 78 см. Ширина ніжок: 41 см. Висота: ok 100 см. Довжина: 85 см. Висота педалів від землі: 24 см. Вага: 12 кг. Максимальне навантаження: 110 кг. Багатофункційний комп'ютер показує: Час - Час тренування. Відстань - Відстань в кілометрах від обнулення лічильника. Відстань загальна - Загальна відстань в кілометрах за всі тренування. Швидкість - Швидкість їзди. Спалені калорії - кількість спалених калорій. Скан - почерговий показ усіх попередніх показників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Total Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 12 кг |
| Вага маховика | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Ремінці на педалях, Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Механічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Дистанція, Час, Витрата калорій, Швидкість |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴







