
Реабілітаційна бігова доріжка з поручнями inSPORTline inCondi T5000+ лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с
229 631 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23234
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Реабілітаційна бігова доріжка inSPORTline inCondi T5000 + ідеально підходить для людей, які не хочуть бігати на великій швидкості та/або відновлюватися після травми/операції. Велика бігова поверхня, максимальна швидкість 8 км/год і безпечні бічні поручні роблять бігову доріжку ідеальною для людей з обмеженою рухливістю. А оскільки ця модель є частиною інтерактивної серії inCondi, вона синхронізується з інтелектуальними тренувальними програмами та дозволяє слухати улюблену музику під час тренування (через Bluetooth).
Бічні поручні проходять по всій поверхні злітно-посадкової смуги (висотою 88 см) і мають кнопки зміни швидкості та нахилу. Якщо ви хочете почуватися ще безпечніше під час тренування, ви можете прикріпити ремінь до бігової доріжки для додаткової підтримки. Ремені звисають або зі стелі, або з нерухомої конструкції, забезпечуючи підтримку під час тренування. Маючи вантажопідйомність 180 кг, ця машина витримує інтенсивне використання.
Бігова доріжка також пропонує різноманітні програми на вибір! Доступно 12 попередньо встановлених програм з цікавими профілями навчання. Однак, якщо ви хочете створити власну програму, ви можете це зробити (ви можете зберегти до 3). Вишенкою на торті є програма HRC, яка автоматично регулює опір, щоб підтримувати частоту серцевих скорочень користувача в оптимальній зоні. Бігова доріжка inSPORTline inCondi T5000 + допоможе вам залишатися у формі!
Основні характеристики:
- Унікальна бігова доріжка з тихою роботою та потужним приводом
- По всій поверхні бігової смуги проходять бічні рейки
- Ремені для літніх користувачів і людей з травмами
- Практичні кнопки для регулювання швидкості та нахилу
- Ви можете синхронізувати з такими програмами (через Bluetooth):
- Допоміжні програми Zwift (Android 7.0 + / iOS 9.0+) і Zwift Companion (Android 7.0 + / iOS 9.0+) дозволяють керувати пристроєм зі свого телефону
- Навчання в ігровій формі у віртуальному 3D середовищі
- Це дозволяє поставити цілі та створити план тренувань
- Це дозволяє спілкуватися з іншими онлайн-користувачами
- Це дозволяє вам створити власний аватар, який представлятиме вас на екрані
- Сумісний з Apple Health, Strava, Training Peaks, Garmin Connect, Adidas Training, Map My Fitness, Today's Plan
- Kinomap (Android 5.0+ / iOS 9.0+)
- Попередньо встановлені маршрути (з відео)
- Виберіть бігову доріжку (для пристрою) і датчики (для бренду)
- Заява платна
- Заздалегідь переконайтеся, що бігова доріжка сумісна з вашим пристроєм
- Щоб програми працювали належним чином, Wi-Fi, Bluetooth і GPS повинні бути «увімкнені»
- Вищезгадані програми не були розроблені inSPORTline, тому inSPORTline не несе відповідальності за будь-які помилки або проблеми з сумісністю (проте ми тут, щоб допомогти у разі таких проблем)
- 7", легко читається РК-дисплей
- Широкий вибір програм
- Дозволяє слухати улюблену музику через вбудовані динаміки (через Bluetooth)
- Висота поручня: 88 см від талії / 109 см від землі
- Відстань між поручнями: 73 см
- Висота бігової поверхні від землі: 21,5 см
- Система ременів:
- Вантажопідйомність: 200 кг
- Розміри м'якого ремінця: 95 х 16 см
- Довжина стегнового пояса: 4,8 см
- Довжина ремня: 205 см
- Ширина ремня: 3,5 см
- Діаметр люверса: 1,5 см (без карабінів)
- Довжина ремінця для ніг: 60 см
- Ширина ремінця для ніг: 3,5 см / 4 см (м'яка частина)
- Програма HRC: машина автоматично регулює опір, щоб підтримувати частоту серцевих скорочень користувача в оптимальній зоні
- Комп’ютер відображає: час, швидкість, відстань, пульс, калорії, темп, нахил
- Елементи керування Touch & Run: кнопки керування також розташовані на бічних рейках; Ви можете почати / припинити тренування однією кнопкою.
Бічні поручні проходять по всій поверхні злітно-посадкової смуги (висотою 88 см) і мають кнопки зміни швидкості та нахилу. Якщо ви хочете почуватися ще безпечніше під час тренування, ви можете прикріпити ремінь до бігової доріжки для додаткової підтримки. Ремені звисають або зі стелі, або з нерухомої конструкції, забезпечуючи підтримку під час тренування. Маючи вантажопідйомність 180 кг, ця машина витримує інтенсивне використання.
Бігова доріжка також пропонує різноманітні програми на вибір! Доступно 12 попередньо встановлених програм з цікавими профілями навчання. Однак, якщо ви хочете створити власну програму, ви можете це зробити (ви можете зберегти до 3). Вишенкою на торті є програма HRC, яка автоматично регулює опір, щоб підтримувати частоту серцевих скорочень користувача в оптимальній зоні. Бігова доріжка inSPORTline inCondi T5000 + допоможе вам залишатися у формі!
Основні характеристики:
- Унікальна бігова доріжка з тихою роботою та потужним приводом
- По всій поверхні бігової смуги проходять бічні рейки
- Ремені для літніх користувачів і людей з травмами
- Практичні кнопки для регулювання швидкості та нахилу
- Ви можете синхронізувати з такими програмами (через Bluetooth):
- Допоміжні програми Zwift (Android 7.0 + / iOS 9.0+) і Zwift Companion (Android 7.0 + / iOS 9.0+) дозволяють керувати пристроєм зі свого телефону
- Навчання в ігровій формі у віртуальному 3D середовищі
- Це дозволяє поставити цілі та створити план тренувань
- Це дозволяє спілкуватися з іншими онлайн-користувачами
- Це дозволяє вам створити власний аватар, який представлятиме вас на екрані
- Сумісний з Apple Health, Strava, Training Peaks, Garmin Connect, Adidas Training, Map My Fitness, Today's Plan
- Kinomap (Android 5.0+ / iOS 9.0+)
- Попередньо встановлені маршрути (з відео)
- Виберіть бігову доріжку (для пристрою) і датчики (для бренду)
- Заява платна
- Заздалегідь переконайтеся, що бігова доріжка сумісна з вашим пристроєм
- Щоб програми працювали належним чином, Wi-Fi, Bluetooth і GPS повинні бути «увімкнені»
- Вищезгадані програми не були розроблені inSPORTline, тому inSPORTline не несе відповідальності за будь-які помилки або проблеми з сумісністю (проте ми тут, щоб допомогти у разі таких проблем)
- 7", легко читається РК-дисплей
- Широкий вибір програм
- Дозволяє слухати улюблену музику через вбудовані динаміки (через Bluetooth)
- Висота поручня: 88 см від талії / 109 см від землі
- Відстань між поручнями: 73 см
- Висота бігової поверхні від землі: 21,5 см
- Система ременів:
- Вантажопідйомність: 200 кг
- Розміри м'якого ремінця: 95 х 16 см
- Довжина стегнового пояса: 4,8 см
- Довжина ремня: 205 см
- Ширина ремня: 3,5 см
- Діаметр люверса: 1,5 см (без карабінів)
- Довжина ремінця для ніг: 60 см
- Ширина ремінця для ніг: 3,5 см / 4 см (м'яка частина)
- Програма HRC: машина автоматично регулює опір, щоб підтримувати частоту серцевих скорочень користувача в оптимальній зоні
- Комп’ютер відображає: час, швидкість, відстань, пульс, калорії, темп, нахил
- Елементи керування Touch & Run: кнопки керування також розташовані на бічних рейках; Ви можете почати / припинити тренування однією кнопкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 112 кг |
| Висота, см | 109 |
| Гарантійний термін | 426 міс |
| Датчики пульсу | є |
| Дисплей | так, LCD |
| Довжина, см | 205 |
| Додатково | Ключ безпеки, компенсатори нерівності підлоги, тримач для пляшок, підставка для планшета, ключ безпеки |
| Калорії | є |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Кут нахилу, град | Немає |
| Максимальна вага навантаження | 200 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 8 |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Призначення | домашня |
| Перенесення і зберігання | Транспортувальні ролики |
| Пульс | є |
| Регулювання кута нахилу | електричне, 0-7,8 |
| Розмір, см | 147х85,5х208 |
| Швидкість | є |
| Термін доставки | В наявності |
| Колір | Різні |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 40 |
| пройдена дистанція | є |
| розмір полотна, см | 150х54 |
| ручки | нерегульовані |
| час тренування | є |
| число рівнів навантаження | немає даних |
| число тренувальних програм | 18 |
| інше | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 631 ₴










