
Спінбайк механічний для домашнього спиннінгу Hop-SportHS-065IC Delta для будинку і спортзала до 150 кілограмів лучшая цена с
35 888 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902308223189
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Спінбайк механічний для домашнього спиннінгу Hop-SportHS-065IC Delta для будинку і спортзала до 150 кілограмів
Спінбайк HS-065IC Delta - це якісне обладнання для домашнього спиннінгу. Тренування на спиннинговому велосипеді зменшить кількість жиру в організмі, підвищить опірність стресу, підтягує м’язи стегон і ікр, допомагає боротися з целюлітом. Крім того, тренування позитивно впливають на серцево-судинну і дихальну системи, і зміцнять стан всього організму. Система ланцюгового пристрою разом з механічною гальмовою системою на основі маховика 20 кілограмів забезпечує безперебійну роботу велосипеда. Велосипед — це плавна робота, сучасні дизайни і міцна конструкція.
Технічні дані:
- Спротив: механічне
- Маховіка: 20 кг
- Галаслива система: механічна
- Система пристрою: ремінь
- Діапазон навантаження: плавний ручний
- Харчування. батарейки
- Коригування сидіння: вертикально/ горизонтально
- Горизонтальне регулювання сідела: 7,5 см
- Макс. відстань між сидінням і педалями: 101 см
- Мін. відстань від педалей до сидіння: 80,5 см
- Висота сидіння: 91 — 110 см
- Макс. вага користувача: 150 кілограмів
- Розміри: 125x54,5x117,5 (ДхШХВ)
- Розміри коробки: 104 x 26 x 86 см
- Транспортні ролики
- Регульовані ніжки
- Ремні для фіксації педалей
- Вага: 48,5 кг

Тренуючись на велосипеді HS-065IC Delta, ви можете легко змінити параметри тренування відповідно до ваших цілей і рівня фізичної підготовки. Комп’ ютер показує такі параметри, як швидкість, відстань, час тренування, спалені калорії, частота пульсу, оберти за хвилину. Крім того, завдяки власнику планшету або телефону ви можете дивитися фільм або слухати улюблену музику під час тренування.

Коригування керма
Великий кермо з регулюванням висоти, покритим м'якою нескозованою піною, дозволяє тренуватися ще комфортніше, він повністю адаптований до вашої фігури. Ергономічна форма рульового колеса дозволяє використовувати різні види захоплення, що особливо важливо при спинніні.

Коригування сидіння
Комфортне сидіння, пристосоване до тренувань на спиніні, можна точно регулювати вертикально і горизонтально. На цьому тренажері можуть успішно тренуватися як невисокі, так і високі люди.


Транспортні ролики
Після тренування не треба турбуватися про те, що ваша вітальня буде нагадувати спортзал. Завдяки функціональним руховим роликам, вбудованим у передній стабілізатор, ви можете легко пересувати байк в інше місце.

Аварійний гальм
З HS-05IC Delta ви крутите педалі безпечно! Велосипед оснащений запобіжним гальмом, який знаходиться в межах досяжності під кермом. Завдяки такому розташуванню ви швидко припините тренування, коли вам знадобиться.

Сенсорні датчики пульсу
На ручках керма є датчики пульсу. Як вони працюють? Все, що вам потрібно зробити, це покласти на них руки під час тренування, і результат вимірювання відобразиться на дисплеї. Ваша мета - спалити жир, покращити фізичну форму, підвищити витривалість? Підтримання оптимальної частоти пульсу допоможе вам ефективніше досягти очікуваних результатів.

Телеметричний нагрудний пояс
Телеметричний нагрудний пояс Hop-Sport дозволяє контролювати частоту серцевих скорочень під час тренувань на велотренажері Delta. Пояс працює разом з безкоштовним додатоком для мобільних пристроїв. Результати виміру пульсу буде показано на дисплеї. Пояс для телеметрії - хороший вибір для початківців спортсменів, які починають тренування в зонах частоти пульсу. Пояс можна додатково купити в магазині Hop-Sport.

Педалі з ременями безпеки
Як же важливо бути захищеним під час тренувань! Під час тренування на велотренажері Delta, вам не потрібно турбуватися про те, що ваші ноги зісковзнуть з педалі під час їзди. Металеві педалі з накладками на носках і ременями безпеки запобігають склеєнню ніг навіть під час інтенсивного тренування.

Вирівнюючі ніжки
Наполегливість велотренажера важлива для ефективного і безпечного тренування. Регулювані ніжки, розташовані в передніх і задній стабілізаторах тренажера Delta, дозволяють адаптувати обладнання до нерівної поверхні.

Система опору
У велотренажері Delta використовується механічна система опору вагою 20 кілограмів.

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
Відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Автономна робота | Батарейки |
| Вага | 48.5 кг |
| Вага маховика | 20 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Ремінці на педалях, Компенсатори нерівності підлоги, Регулювання сидіння за вертикаллю |
| Система навантаження | Механічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Горизонтальний |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Час, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 117.5 см |
| Довжина | 125 см |
| Ширина | 54.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 35 888 ₴











