
Дитячий батут з сіткою та сходами 312 см Atleto + у подарунок м’ячик, вуличний, максимальне навантаження до 150 кг
6 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20001001
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Дитячий батут з сіткою та сходами 312 см Atleto + у подарунок м’ячик, вуличний, максимальне навантаження до 150 кг
Батут дитячий з сіткою та драбинкою 312 см Atleto + подарунок рукавиці виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечує його довгий термін служби. Батути є безпечними для користувача, так як конструкція закріплена таким чином, щоб захистити від травм. Батути створені відповідно до стандартів безпеки, встановленими в ЄС.
РОЗМІРИ БАТУТА:
- Висота захисної сітки - 180 см;
- Загальна висота разом з сіткою - 245 см;
- Висота поверхні для стрибків над землею - 65 см;
ДЛЯ ДОВІДКИ:
PE+PE: поліетилен, є 2 шари для покриття пружини, верхня сторона PE, середня частина EPE піна, нижня сторона знову PE EPE: Розширюваний поліетилен, це середній шар кришки пружини ПП: Поліпропілен Число з літерою "N" (28N для прикладу) - це кількість кіл скручених в пружині
У результаті стрибків ви:
Покращуєте фізичний стан; Покращуєте кровообіг; Спалюєте калорії; Покращуєте роботу легенів; Покращуєте зовнішній вигляд; Розслабитеся і покращите загальне самопочуття.
РУКАВИЧКИ В ПОДАРУНОК:
Рукавички:
Кількість пар: 1 пара; Матеріал рукавичок: бавовняна пряжа; Розмір рукавичок: 22,5х12,5 см.
ІНФОРМАЦІЯ ПРО МЕТАЛЕВІ НІЖКИ:
Кількість ніжок -3 шт Щільність матеріалу - Φ35 Товщина матеріалу - 1,1 мм Максимальне навантаження на батут: 150 кг Вага батута (без ящика): 37,3 кг
ЗАХИСНИЙ МАТ:
Щільність матеріалу килимка для стрибків – 260 г/м2 Матеріал килимка (полотно для стрибків) – ПП
ЗАХИСНА НАКИДКА:
Матеріал накидки - ПЕ+ПЕ Товщина накидки -12 мм Щільність матеріалу захисної накидки на батут -130 г/м2
ТРУБИ:
Товщина металевої труби каркаса -1,2 мм Діаметр рами - Φ38
ЗАХИСНА СІТКА:
Кількість опор сітки – 6 шт Матеріал сітки - ПЕ Щільність матеріалу – 90 г/м2 Матеріал захисної накладки для металевих опор - PE+EPE
МЕТАЛЕВІ ПРУЖИНИ:
Колір пружини - золотистий Кількість пружин – 54 шт Щільність матеріалу – 28N Товщина труби - Φ3,0 Розмір пружини – 140 мм
РОЗМІРИ ДРАБИНКИ:
Висота - 76 см Ширина - 31 см

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atleto |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 312 см |
| Висота з сіткою | 245 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага | 37.3 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Наявність сходів |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 20001001 |
| Гарантія | 12 місяців |
- Ціна: 6 349 ₴











