
Стійки під штангу сталеві 49х87-145 см Hop-Sport HS-1002L стійка для будинку і спортзалу навантаження до 250 лучшая цена с быстрой
4 818 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902308211803
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стійки під штангу сталеві 49х87-145 см Hop-Sport HS-1002L
Основні характеристики:
- Вага: 2 х 6,5 кг
- Тип стійок: расдельние
- Довжина: 49 см
- Ширина: 41 см
- Висота: хв. 87 см; макс. 145 см
- Регульована висота стійок: 7 рівнів (87-145 см)
- Профілі: 40 х 40 мм
- Максимальне навантаження: 250 кг
- Гарантія: 24 місяці
Стійки під штангу Hop-Sport HS-1002L- це міцний інструмент, розроблений таким чином, щоб забезпечити вам безпеку і страховку під час силових тренувань. Ви можете використовувати їх в комплекті з лавкою або поодинці.
Використовувані в них рішення дозволять вам зосередитися на виконанні вправ, не турбуючись про свою безпеку. Завдяки 7 рівнів регулювання висоти ви можете легко налаштувати стійки у відповідності з вашими індивідуальними потребами. Міцні профілі розміром 40 х 40 мм і 50 x 30 мм і міцні з'єднувальні елементи забезпечують міцність до 250 кг! Порошкова техніка використовувалася для фарбування стійок, що гарантує точне і довговічне покриття всієї конструкції.
Вилка в стійці HS-1002L має спеціальні гумові накладки, які знижують шум і поглинають удари при опусканні штанги. З стійками Hop-Sport вам не потрібно турбуватися про стан ваших статей. Виріб оснащений пластиковими захисними ніжками, які ефективно захистить поверхню від подряпин і запобіжать рух стійки.
З стійкою HS-1002L, ви отримаєте набір інструментів для самостійної збірки - ключі розміром 13 та 17. Вам більше нічого не потрібно, щоб зібрати стійки і використовувати їх у своєму домашньому спортзалі як можна швидше.
Примітка - грифи і диски, представлені на фото, не включені в продукт.




Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 13 кг |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Розбірна |
| Тип | Стійка |
| Призначення | Домашнє |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 см |
| Довжина | 49 см |
| Ширина | 41 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 4 818 ₴








