
Балансувальна подушка-диск Cornix 33 см (сенсомоторна) масажна XR-0053 Grey найкраща ціна зі швидкою лучшая цена с быстрой лучшая
898 ₴
529 ₴
- Готово до відправки
- Код: XR-0053
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Балансувальна подушка від польського бренда Cornix — це незамінний спортивний аксесуар, який являє собою гумовий диск із рельєфною поверхнею, частково наповнений повітрям. Тренажер зміцнює вестибулярний апарат, розвиває витривалість і спритність, гнучкість і координацію, дає змогу залучити найглибші м'язи, які не залучаються за стандартних вправ.
Масажний диск від Cornix зроблений із високоякісного матеріалу ПВХ, він нетоксичний і не викликає алергічних реакцій. Максимальне навантаження — 200 кг, крім того, аксесуар має систему захисту від ковзання, завдяки чому є безпечним і не має обмежень за віком — може використовуватися як дорослими, так і дітьми. Дуже добре підходить для масажу рефлекторних зон (ступней, долонь), зняття стресу. Має спеціальну рельєфну поверхню, що має дію акупунктурного масажу. У комплекті передбачений насос із голкою для накачування подушки до потрібного обсягу.
Зробіть вибір на користь продукції відомого бренда Cornix. Виробник приділяє максимум уваги якості кожного виробу. Замовте масажну подушку, щоб поліпшити самопочуття й підвищити ефективність кожного тренування.
ОСОБЕННОСТИ:
- діаметр: 33 см
- матеріал: ПВХ
- максимальна вага користувача: 200 кг
- насос в комплекте
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cornix |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1 г |
| Діаметр | 33 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Висота | 7.5 CМ. |
| Довжина: | 33 см |
| Максимальна вага користувача | 200 |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Глянсова поверхня |
| Комплектація | Балансувальна подушка; Насос |
| Матеріали | ПВХ |
| Особливості | З насосом; Масажні |
| Розміри | 33 см |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
- Ціна: 529 ₴







