
Валіза Bonro 2019 (велика) смарагдова з міцним корпусом, кодовим замком і телескопічною ручкою
2 044 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10500609
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валіза Bonro 2019 (велика) смарагдова з міцним корпусом, кодовим замком і телескопічною ручкою
Подорожування на будь-які відстані вимагає наявності надійної валізи, куди можна скласти особисті речі. До вашої уваги валіза Bonro 2019, яка здатна вміщувати одяг, косметичні засоби, дрібні інструменти, техніку, документи. Основний матеріал (ABS-пластик) захищає вміст валізи від вологи та бруду, а сам виріб досить легко чистити – достатньо протерти поверхню ганчіркою.
Особливості:
- Виготовлена з міцного матеріалу ABS;
- 4 360-градусні обертові колеса (гума + каучук);
- Двоступенева телескопічна ручка;
- Блокування повзунків кодовим замком;
- Міцна рама, вбудована у валізу;
- Двокамерний центр;
- Всередині оброблена міцною підкладкою;
- Ремені кріплення багажу;
- 2 додаткові ручки для зручного транспортування багажу;
- Невеликі пластикові ніжки збоку для захисту валізи від контакту з землею.
Характеристики:
- Виробник : Bonro;
- Тип : валіза;
- Гарантія : 12 місяців;
- Матеріал : ABS;
- Стать : унісекс;
- Телескопічна ручка: так;
- Плечовий ремінь: немає;
- Кількість відділень: 2;
- Наявність коліс: 4 колеса;
- Замок: кодовий вбудований.
Розміри:
- Внутрішні розміри (см): 68.5х29х46.5;
- Зовнішні розміри (см): 75х30х50;
- Об'єм (л): 92;
- Вага(кг): 4,2.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Смарагдовий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Об`єм | 92 л |
| Висота | 75 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 4.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 044 ₴










