
Мат для батута 366CM - БАТУТ HS-TJ012 12FT на 72 пружини Мат стрибковий для батута чорного кольору лучшая цена с быстрой доставкой
2 451 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902308204539
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мат для батута 366CM - БАТУТ HS-TJ012 12FT на 72 пружини Мат стрибковий для батута чорного кольору
З дуже міцної поліпропиленої матері. Підходить для батута діаметром 366 см. Полотно кріпиться пружинами в кількості 72 штук. Завдяки п'ятикратній пробудці ниток підвищеної міцності, мат Hop-Sport забезпечує виняткову міцність і високу еластичність. Металічний каркас, видимий на фото, не входить до комплекту.
Батутний мат Hop-Sport - застава успішного і безпечного розваги!
Основні характеристики:
- текст: PE 275 г/м2
- колір: чорний
- діаметр батута: 366 см
- діаметр матери: 306 см
- кількість кронштейнів для пружини: 72 шт
- Запевнення 12 місяців

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр батута | 366 см |
| Довжина | 366 см |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Мат для батута |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 366 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 451 ₴





