
Баскетбольний щит Garlando Portland (BA-16) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
1 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 930631
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Баскетбольний щит Garlando Portland (BA-16) призначений для активного відпочинку найменших любителів баскетболу. Завдяки складаному кошику, що заощаджує місце, і практичним гачкам для підвішування на дверях, він стане приємною розвагою навіть вдома. Щит також підходить для зовнішнього використання.
Особливості:
- Виконаний із пластику товщиною 20 мм із подвійними стінками та ребрами жорсткості.
- Оснащений металевими гачками на задній частині для кріплення на дверях.
- Щит зі сталевим кільцем Ø30 см червоного кольору з порошковим покриттям і поліпропіленовою сіткою з можливістю використання на вулиці.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930631 |
| Вага в упаковці | 2,5 кг |
| Габарити упаковки | 72,5 x 46 x 7 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал кільця | Сталь |
| Матеріал труб | Сталь |
| Матеріал сітки | Поліпропілен |
| Матеріал щита | Водостійкий поліпропілен |
| Особливості | Діаметр кільця: 30 см<br /> Комплектація: щит, кільце, сітка, кріплення<br /> Вага: 2 кг |
| Розмір | 71 x 45 x 2 см |
| Тип | Щити |
| Колір | Black/Grey/Red |
| Штрихкод | 8029975800202 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴


