
Масажний стіл складаний 210х70-92х61-85 см HY-2010-1.3 чорний регульований для дому та салону з навантаженням до 130 кг
8 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: К00000025093
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажний стіл складаний 210х70-92х61-85 см HY-2010-1.3 чорний регульований для дому та салону з навантаженням до 130 кг
• Легка та міцна конструкція з алюмінієвою рамою
• Спеціальний підголівник
• Додаткові підлокітники з боків
• Повністю складаний
• До комплекту входить спеціальна сумка для зберігання і транспортування
• Габарити (довжина, ширина, висота): 210*70-92*61-85 см
• Розміри в складеному вигляді (довжина, ширина, висота): 95*19*75 см
• Вага масажного столу: 15 кг
• Максимальне навантаження: 130 кг
* В наявності колір: чорний

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал конструкції столу | Алюміній |
| Обивний матеріал столу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підголовник | Регульований, Знімний |
| Функціональні підлокітники | нерегульовані |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 130 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Полиця-гамак для рук, Виріз для обличчя, Масловідштовхувальні властивості покриття, Подушка-заглушка, Водовідштовхувальні властивості покриття, Захисні накладки на ніжках |
| Виробник | Relax |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 210 мм |
| Довжина столу з підголовником | 2100 мм |
| Ширина столу | 920 мм |
| Ширина столу з підлокітниками | 920 мм |
| Висота столу | 850 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 610 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 850 мм |
| Вага | 15 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина | 95 мм |
| Глибина | 19 мм |
| Висота | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 800 ₴


