
Офісне крісло на коліщатках з підголівником Bonro B-122 чорне, з вентильованою спинкою та функцією TILT
2 023 ₴
- Готово до відправки
- Код: 42400603
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло офісне на колесах із підголівником Bonro B-122 чорне для офісу або домашнього кабінету
Крісло офісне на колесах із підголівником Bonro B-122
Ну чому так швидко з'являється надмірна втома та неприємний біль у тілі вже після декількох годин роботи у сидячому положенні? А відповідь проста - неправильні точки опори. Порятунком в подібних ситуаціях стане гарно виважене та досконало підігнане крісло офісне із підголівником на колесах Bonro B-122. Дана модель враховує всі імовірні навантаження на тіло та незручності, що часом відчувають користувачі.
Бренд Bonro рекомендує купити крісло офісне з підголівником на колесах B-122 користувачам, яким доводиться проводить велику кількість часу за кропіткою робою, постійно перебувати за комп'ютером, між купами паперів, здійснювати адміністрування чи роботу з людьми у сидячому положенні. Таких місць безліч: від державних установ та приватних офісів, до банків, рецепції готелів, організації, робота яких не передбачає активного руху працівників.
Кому крісло пасуватиме? Сміливо замовити крісло офісне на колесах з підголівником можна підліткам, чарівним жінкам та доволі кремезним чоловікам. Розміри й параметри даного виробу дозволяють вдало використовувати крісло B-122 не залежно від статі, віку та індивідуальних особливостей тіла людини:
- Механізм гойдання: Tilt
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Глибина сидіння: 47 см
- Ширина сидіння: 48 см
- Висота спинки: 55 см (без підголовника)
- Ширина спинки: 50 см
- Довжина підлокітників: 24 см
- Ширина підлокітників: 7 см
- Висота підлокітників: 4 см
- Висота сидіння в нижньому положенні: 43 см
- Висота сидіння у верхньому положенні: 53 см
- Висота виробу: мін; макс. ; 125-135 см
- Діаметр колеса: 5 см
- Відстань між колесами: 36 см
Чи достатній розмір підголівника для комфортного розміщення голови людини? Питання риторичне, адже його параметри наступні:
- Висота - 27 см
- Ширина - 16 см
Щоб зрозуміти, що саме дозволяє досягнути високого рівня комфорту, достатньо оцінити основні переваги крісла офісного з підголівником Bonro B-122:
- Доволі просторий та високий відділ нижньої подушки для сидіння, щоб було достатньо вільного простору для таза та стегон.
- М'які матеріали подушки сидіння та наповнювач забезпечують комфортне довготривале перебування сідниць в кріслі.
- Вентильована спинка дозволяє тілу дихати, а декілька поперечних підсилювачів в конструкції спинки забезпечують помірну пружність та суттєву надійність виробу.
- Підголівник в поєднанні з підлокітниками розвантажують найбільш напружені частини тіла, в комплексі елементи знімають навантаження з шиї, плечей, спини, м'язів трапеції та рук.
- Охайна форма підлокітників зручна для використання та не перешкоджає різнім взаємодіям під час роботи людини.
- Функція TILT дозволяє користувачам безпечно відхилитися назад, збільшити кут нахилу та максимально розслабити тіло. Особливо це актуально під час очікування завершення робочої операції, онлайн наради ти занурення у професійні роздуми.
Обрати крісло офісне з підголівником на колесах B-122 користувачі можуть без вагань, адже хороші матеріали виробу, можливість регулювати крісло по висоті та інші корисні елементи дозволять створити приємну робочу атмосферу без дискомфорту та перевтоми.
-auto_width_1000.webp?fresh=1)
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Глибина сидіння | 47 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Висота спинки | 55 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Колір каркасу | Чорний |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Тип механізму | Tilt |
- Ціна: 2 023 ₴




