
Дошка для прасування Colombo Miniassse (A145L01G) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине найкраща ціна з швидкою доставкою по
849 ₴
- Немає в наявності
- Код: 931022
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Прасувальна дошка настільна Colombo Miniasse (A145L01G). Настільна прасувальна дошка виготовлена з міцної металевої сітки. Така поверхня добре пропускає пару і це полегшує прасування. Чохол з бавовни має підкладку з пінополіуретану великої щільності. Модель обладнана складаними ніжками для зручного зберігання. Вона легка та компактна та буде незамінна для прасування невеликих речей. Завдяки гачку дошку можна повішати у зручному для вас місці.
Ніжки обладнані пластиковими накладками.
Особливості:
- Загальний розмір у складеному стані - 71 х 33 х 3 см.
- Розмір у розкладеному стані - 71 х 33 х 14 см.
- Розмір прасувальної поверхні - 70 х 32 см.
- Вага - 1.25 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Ніжки легко складаються.
- Висувний гачок для підвішування дошки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Тип | Дошка для прасування |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 931022 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Матеріал | Сталь з антикорозійним покриттям |
| Розмір | 71 х 33 х 14 см |
| Розміри поверхні для прасування | 70 х 32 см |
| Розміри у складеному вигляді | 71 х 33 х 3 см |
| Колір | white |
| Штрихкод | 8003186045607 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴


