
Кейс Negrini 74х22х6.5 найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні найкраща ціна з
9 126,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1634
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Італійська компанія Negrini - лідер у виробництві пластикових кейсів для зберігання і перенесення зброї і патронів. Багаторічні традиції виготовлення кейсів і сучасне виробництво дозволило компанії досягти видатного якості.
Даний кейс можна застосовувати для перенесення двостволок в розібраному стані.
Ударостійкий пластик ABS не боїться найсуворішого умов експлуатації, в поєднанні з високоякісним наповнювачем надійно захистить вашу зброю від ударів і подряпин.
Петлі всіх кейсів Negrini виготовлені зі сталі, що також підвищує термін експлуатації виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Negrini |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кейс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,65кг |
| Довжина, см | 74 см |
| Розмір | 740х220х65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 126,60 ₴





