
Підствольний ліхтарик INFORCE WMLX, Flat Dark Earth Body, White LED Gen2 найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща
13 005 ₴
- Готово до відправки
- Код: WX-06-1
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсвтольний ліхтарик серії WMLX - це 800 люмен білого світла, укладених в міцний корпус з ударостійкого полімеру з високим рівнем ергономічності. Є три функції: постійний світло, короткочасне підсвічування і стробоскоп. Висока потужність світлового пучка, що дозволяє легко ідентифікувати навіть дрібний об'єкт на середніх і великих дистанціях. Корпус пісочного кольору сконструйований таким чином, що ідеально підійде як стрілку правші, так і шульзі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Inforce |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Полімер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 113,4 |
| Довжина, см | 13,54 см |
| Загальна довжина, мм | 135 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Пакування | Картонна коробка |
| Живлення | 2 x 123A |
| Світлосила, лм | 800 лм (2 години) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 005 ₴


