
Кемпінговий ліхтар Ledlenser ML6 з функцією Powerbank, заряджається, 750/550/20 найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні
4 823 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500929
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Легкий та компактний ліхтар ML6 дозволить вам подорожувати зі світлом у будь-яку точку країни чи світу, а також буде корисним за умови відсутності світла будинку.
Завдяки інноваційній оптичній системі світло ліхтаря завжди яскраве, а енергоспоживання максимально низьке.
При цьому завдяки конструкції лінзи та технології мікропризми (micro prism technology), його світло вас не сліпить, конус світла спрямований вниз і не дає відблисків.
Це дозволяє встановлювати ліхтар у будь-якому місці та з комфортом займатися своїми справами.
Живлення здійснюється від акумулятора, що заряджається, який поставляється в комплекті.
Ліхтар також може бути використаний як Powerbank.
На верхній частині ліхтаря розташований зручний карабін. За допомогою нього ліхтар можна прикріпити до рюкзака та бути впевненим, що він завжди з вами. Ліхтар також має невелику підставку.
Особливості:
-
компактний та яскравий ліхтар, не сліпить і не дає відблисків;
-
заряджається від акумулятора;
-
є гумовий гачок для кріплення до різного спорядження або навіть на дерево\кущ;
-
три режими світіння з інтуїтивно зрозумілим перемиканням;
-
вбудований магніт для кріплення до металевих поверхонь;
-
додатковий магніт усередині невеликої підставки;
-
вбудовані флуоресцентні елементи, що полегшують пошук ліхтаря у темряві;
-
є режим червоного світла;
-
гарантія до 7 років за умови реєстрації продукту на сайті виробника протягом 12 тижнів з моменту придбання. За відсутності реєстрації – 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Led Lenser |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| CRI (індекс кольоропередачі) | 80 |
| Ємність батареї, mAH | 3200 |
| Автономна робота | до 70 ч |
| Вага в упаковці, г | 427 |
| Вага, г | 280 |
| Водонепроникність | Так, IP54 |
| Гарантія | 2+5 років при реєстрації на сайті виробника, без реєстрації 2 роки |
| Діапазон робочих температур | від -20 C до +40 C |
| Дроб тест, м | 2 |
| Загальна довжина, мм | 178 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Пакування | Картонна коробка |
| Світлодіод | Power LED (18шт) |
| Світлосила, лм | 750/550/20 |
| Тип батареї | 1x18650 Li-Ion, 3,7V |
| Цвет светодиода | Білий (3700 — 4200 K) |
| Час зарядки. хвилин | 300 |
| Час роботи, г | -/1/2/35 |
- Ціна: 4 823 ₴






