
Ніж Buck "110 Slim Select", чорний найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні
2 610 ₴
- Готово до відправки
- Код: 110BKS1
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новинка! Нарешті, легендарний Buck 110 можна з легкістю носити на кишені! Клнок виготовлений з тієї ж фірмової сталі, що і повноцінний побратим, а ось рукоять істотно втратила в обсязі, вазі і отримала дуже зручну двохпозиційну кліпсу. Бонусом є можливість відкриття однією рукою (правою \ лівою) за допомогою шпенька.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buck |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 80 |
| Довжина клинка, мм | 95 мм |
| Загальна довжина, мм | 219 мм |
| Марка сталі | 420HC |
| Матеріал чохла | немає |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | Нейлон (армований скловолокном) |
| Обробка клинка | Сатин |
| Пакування | Коробка |
| Твердість клинка, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Clip Point |
| Довжина клинка, мм | 3,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 610 ₴


