-40%

Ніж CRKT "Crossbones" найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні найкраща ціна з
5 175 ₴
3 105 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7530
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ультрасучасний вид ножа в японському стилі від відомого дизайнера Джеффа Парка не залишить байдужим любителя стильних аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 68 |
| Довжина клинка, мм | 90 мм |
| Довжина, см | 21 см |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | алюміній |
| Обробка клинка | піскоструми |
| Пакування | Коробка |
| Твердість клинка, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Clip Point |
| Довжина клинка, мм | 3,15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 105 ₴










