
Ніж CRKT "Cuatro™" найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні найкраща ціна з
3 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7090
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний утилітарний ніж классіческого дизайну. Ніж оснащений підшипникової системою IKBS ™ від дизайнерів Флавіо Ікома і Ріка Лала. Система передбачає наявність змазаних шарикопідшипників в осі складного ножа. Результатом є швидке і м'яке розгортання клинка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 88 |
| Довжина клинка, мм | 81 мм |
| Довжина, см | 20 см |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Обробка клинка | піскоструми |
| Пакування | Коробка |
| Твердість клинка, HRC | 58-59 |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Drop Point |
| Довжина клинка, мм | 3,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴










