
Ліхтар-прожектор LedLenser IF4R з функцією PowerBank, заряджається, 2500/1000/200 найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні
7 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502001
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Ledlenser iF4R – ідеальний ліхтар-прожектор для роботи, дому чи навіть кемпінгу.
Конструкція ліхтаря дозволяє не тримати його в руках, адже в корпус вбудований потужний магніт і зручна ручка, що також виконує функцію упору.
Це дуже яскравий ліхтар, його максимальна потужність складає 2500 люменів, при цьому в економному режимі 200 люменів він може пропрацювати до 15 годин.
Ліхтар можна використовувати як PowerBank, що дозволить вам заряджати різноманітні електронні пристрої.
Є можливість регулювання рівня яскравості. Кнопка живлення знаходиться на задній стороні корпусу. Її легко знайти: вона позначена жовтим кольором.
Перемикання між п'ятьма режимами здійснюється послідовним натисканням кнопок, позначених «+» або «-».
При кожному натисканні світиться лампочка зверху від кнопки живлення, що відповідає вибраному режиму.
Особливості:
-
компактний - розміри 235 х 44 х 111 мм;
-
вбудований магніт для простого кріплення до металевих поверхонь (наприклад, сталевих балок);
-
п'ять яскравостей зі світловим потоком до 2500 люмен;
-
вбудований блок живлення забезпечує живлення для мобільних телефонів та інших пристроїв;
-
ефективний охолодний елемент для тривалого терміну служби та оптимальної продуктивності;
-
працює від акумуляторів 2x21700 Battery Pack 3.7V;
-
можна регулювати рівень яскравості (функція dimmable);
На кожному ліхтарі нанесено унікальний номер, який підтверджує справжність продукції та дає 2-річну гарантію на ліхтар. Гарантія до 7 років за умови реєстрації продукту на сайті виробника протягом 12 тижнів з моменту придбання. За відсутності реєстрації – 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| CRI (індекс кольоропередачі) | 80 |
| Ємність батареї, mAH | 8000 |
| Вага, г | 1060 |
| Водонепроникність | Так, IP54 |
| Гарантія | 2+5 років при реєстрації на сайті виробника, без реєстрації 2 роки |
| Діапазон робочих температур | от -10 C до +40 C |
| Дроб тест, м | 2 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Пакування | Коробка |
| Світлодіод | 1х34W COB LED |
| Світлосила, лм | 2500/1000/200 |
| Тип батареї | 1х10440 Li-ion 3.7V |
| Цвет светодиода | Білий (5400 — 6600 K) |
| Час зарядки. хвилин | 240 |
| Час роботи, г | 1/3/15 |
- Ціна: 7 950 ₴









