
Ніж Buck "Sprint OPS Pro" найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні найкраща ціна
6 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 842BLS
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новинка! Серія Sprint OPS Pro - преміальна варіація моделі Sprint. Ніж відкривається за допомогою фліпером на підшипниках, фіксація клинка йде за рахунок класичного лінійного замку. Рукоять має продумані насічки і виїмки для кращого утримання і довгої роботи. Цікава також модифікація клинка форми drop point. Ніж оснащений кліпсою для глибокого носіння на кишені. Відмінністю від моделі Pro є ceracote-покриття клинка і G10 на рукояті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buck |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 96 |
| Довжина клинка, мм | 79 мм |
| Загальна довжина, мм | 190 мм |
| Марка сталі | CPM-S30V |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Пакування | Коробка |
| Твердість клинка, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Drop Point |
| Довжина клинка, мм | 3,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 750 ₴



