
Кемпінговий ліхтар Ledlenser ML4, заряджається, 300/150/50/5 найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою
2 120 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502053
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Легкий та компактний ліхтар ML4 дозволить вам подорожувати зі світлом у будь-яку точку країни чи світу, а також буде корисним за умови відсутності світла будинку.
Завдяки інноваційній оптичній системі світло ліхтаря завжди яскраве, а енергоспоживання максимально низьке.
При цьому завдяки конструкції лінзи та технології мікропризми (micro prism technology), його світло вас не сліпить, конус світла спрямований вниз і не дає відблисків.
Це дозволяє встановлювати ліхтар у будь-якому місці та з комфортом займатися своїми справами.
Живлення здійснюється від заряджуваного акумулятора, що постачається в комплекті, або однієї батареї AA, що істотно продовжує термін служби і допомагає навіть при відсутності електроенергії або розетки або джерела живлення під рукою.
На верхній частині ліхтаря розташований зручний карабін. За допомогою нього ліхтар можна прикріпити до рюкзака та бути впевненим, що він завжди з вами.
Особливості:
-
компактний та яскравий ліхтар, не сліпить і не дає відблисків;
-
можна використовувати різні елементи живлення, як батареї, так і акумулятор
-
акумулятор заряджається за допомогою інтегрованої магнітної зарядки: зручно, просто, швидко, сучасно;
-
є карабін для кріплення до різного спорядження або навіть на дерево\кущ;
-
є режим червоного кольору;
-
гарантія до 7 років за умови реєстрації продукту на сайті виробника протягом 12 тижнів з моменту покупки. За відсутності реєстрації – 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Led Lenser |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| CRI (індекс кольоропередачі) | 80 |
| Ємність батареї, mAH | 750 |
| Вага в упаковці, г | 178 |
| Вага, г | 71 |
| Водонепроникність | Так, IP66 |
| Гарантія | 2+5 років при реєстрації на сайті виробника, без реєстрації 2 роки |
| Діапазон робочих температур | від -20 C до +40 C |
| Дроб тест, м | 2 |
| Діаметр голови, мм | 34,5 |
| Загальна довжина, мм | 97 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Пакування | Картонна коробка |
| Світлосила, лм | 300/150/50/5 |
| Тип батареї | 1хLi-ion, 3,7V/1хАА NiMH 1.2V/1xAA Alkaline 1.5V |
| Цвет светодиода | Білий (3700 — 4200 K) |
| Час зарядки. хвилин | 150 |
| Час роботи, г | -/3/8/45 |
- Ціна: 2 120 ₴






