
Ніж Ka-Bar Becker Crewman найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні найкраща ціна
10 125 ₴
- Готово до відправки
- Код: BK10
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Ножі Ka-Bar є справжньою легендою, вони увійшли в історію холодної зброї, оскільки стали знаменитими ножами морської піхоти США за часів Другої Світової Війни. Розвиток компанії досягає дійсно американських масштабів - бойові ножі Ka-Bar відомі у всьому світі.
За останні десятиліття своєї діяльності американські ножі Ka-Bar стали дійсно культовими.
Сьогодні ця компанія пропонує широкий асортимент модифікацій ножів Ka-Bar, випускаючи мисливські, туристичні та складні моделі.
Сучасні матеріали і надійне виконання дозволило ножів Ka-Bar завоювати серця мільйонів шанувальників у всьому світі.
Це чудовий варіант ножа для рубаючих робіт та силового різу. Проте, не забувайте обслуговувати ніж, бо вуглецеві сталі можуть іржавіти при неправильному догляді.
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | США |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 340 |
| Довжина клинка, мм | 140 мм |
| Загальна довжина, мм | 279 мм |
| Марка сталі | +1095 Cro-Van |
| Матеріал руків'я | Zytel |
| Твердість клинка, HRC | 56-58 |
| Довжина клинка, мм | 4,6 мм |
- Ціна: 10 125 ₴


