
Ніж Ontario Dozier Arrow D2 Black найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні
3 330 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9101
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Клинок зроблений в стилі Spear-Point. Кінчик ножа посилений ребром жорсткості, яке оберігатиме його від відколу при бічних навантаженнях.
Форма клинка добре пристосована для уколів і проникаючих ударів. Важить ніж всього 82 грами. Він легше в півтора рази, ніж класична щур. Такий ефект досягається через відсутність одного лайнера і полегшенням іншого.
Рукоять виконана з G10 - невбиваного матеріалу вже став справжньою легендою. Він не боїться ні вологи, ні вицвітання. Так само він має непоганий стійкістю до ударів і стирання. G10 тут вельми грубий і м'яко вчіплюється в руку. Але спочатку, з кишені ніж варто витягати акуратно. Агресивна текстура може буквально прогризати матеріал штанів.
Матеріал клинка D2 - це одна з найпопулярніших ножових сталей в світі. Вона містить 12% хрому, що не дозволяє називатися нержавіючої, тому після роботи з ножем, клинок необхідно протирати насухо. З позитивних характеристик варто так само відзначити, що вона добре тримає ріжучу кромку гострої і володіє непоганою ударною в'язкістю. Шпенек на клинку, односторонній. Але через те, що він тримається на торксі, його можна переставити під ліву руку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ontario |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 82 |
| Довжина клинка, мм | 92 мм |
| Загальна довжина, мм | 208 мм |
| Марка сталі | D2 |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Твердість клинка, HRC | 57-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Spear-Point |
| Довжина клинка, мм | 2,3 мм |
- Ціна: 3 330 ₴



