
Ніж CRKT "CEO", шпеньок, bamboo найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні
2 925 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7096YGK
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Ніж, заряджений на успіх. На перший погляд, його можна було прийняти за ручку, засунуту в кишеню сорочки. Саме так і було розроблено складаний ніж CEO. Завдяки надзвичайно низькому профілю і відсутності кутів, в плані зручності використання і ергономіки, він уособлює робочий дух повсякденного носіння.
Річард Роджерс, відомий своїми чистими, простими та зручними у використанні конструкціями, випускає ще один значний ніж зі свого магазину на пагорбах Магдалени, Нью-Мексико. Створений з урахуванням кишень сорочок, CEO вдає з себе ручку, поки запечатаний лист не потрібно відкрити, а костюм не потребує завершальних штрихах. Шарикопідшипники з мастилом для зменшення тертя і тонкий шпенек для великого пальця надають руху IKBS ™ підшипники, швидко відкриваючи лезо з сатинованій нержавіючої сталі. Фіксує лайнер надійно утримує його на місці між гладкою і міцної ручкою з армованого скловолокном нейлону.
CEO: найкраще поєднується з великою чашкою кави і довгим списком справ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Матеріал рукоятки | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Довжина клинка, мм | 79 мм |
| Загальна довжина, мм | 194 мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | Нейлон (армований скловолокном) |
| Обробка клинка | Сатин |
| Твердість клинка, HRC | 57 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип клінка | Drop Point |
| Довжина клинка, мм | 2,2 мм |
- Ціна: 2 925 ₴










