
Ніж CRKT "Sting" найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні найкраща ціна з
3 960 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2020
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Тактичний ніж з фіксованим лезом, двома ріжучими кромками (обоюдогострий) і виготовлений з шматка кованої сталі, він знає своє місце - кріпиться до черевика або пояса.
Створений А. Р. Расселом з Роджерса, штат Арканзас, The Sting ™ демонструє увагу одного з провідних найфмейкерів сучасної індустрії ножів до деталей. Адже, незважаючи на всі його нагороди та досягнення, він насамперед майстер із виготовлення нестандартних ножів.
Особливості моделі.
Покращений захист клинка: чорне покриття збільшує корозійну стійкість.
Практичність: класична форма леза забезпечує перевірений різ.
Сумісність з Gear: міцний нейлоновий чохол, армований скловолокном, з можливістю кріплення на пояс або як boot knife.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 81 мм |
| Загальна довжина, мм | 174 мм |
| Марка сталі | 1050 |
| Матеріал руків'я | вуглецеве волокно |
| Твердість клинка, HRC | 52-55 |
| Тип заточення | Plain |
| Довжина клинка, мм | 3,4 мм |
- Ціна: 3 960 ₴






