-40%

Ніж KA-BAR "Black Modified Spear" найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні
4 486,50 ₴
2 691,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: KM241T
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колаборація Ka-Bar c італійською компанією Maserin. Витончений і при цьому агресивний складаний ніж не залишиться непоміченим в компанії ножеманов.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 70 мм |
| Загальна довжина, мм | 172 мм |
| Марка сталі | 440A |
| Матеріал руків'я | Aluminum |
| Твердість клинка, HRC | 55-57 |
| Тип замка | Side Lock |
| Тип заточення | Plain |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 691,90 ₴

