
Мультиінструмент Leatherman Wave Plus, нейлоновий чохол найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою
6 615 ₴
- Готово до відправки
- Код: 832524
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Leatherman Wave PLUS - це оновлена версія найпопулярнішої моделі WAVE. Основна відмінність - це змінні кусачки, які дозволяють спроститі обслуговування інструменту.
Leatherman Wave найпопулярніша модель, знаменита своими швидко доступними інструментами.
Змінивші в 2004 году дизайн, компанія Leatherman доповнила Wave подовжений ножами, посиленими пасатіжами, збільшенімі кусачками, фіксаторамі всех лез.
Чудово підходить для будь-якої роботи, пригод, щоденнго використання, Wave - міжнародний бестселер.
Інструменти:
1. Пасатижі
2. Тонкі пасатижі
3. Змінні кусачки для дротів
4. Змінні кусачки для товтсих дротів
5. Ніж зі Сталі 420HC
6. Серрейторний чем зі Сталі 420HC
7. Пила
8. Ножиці
9. напилок для дерева/ металу
10. Алмазний напилок
11. Великий Bit Driver
12. Маленький Bit Driver
13. Середньорозмірна Викрутка
14. лінійка (8 inch / 19 cm)
15. Відкрівачка для пляшок
16. Відкрівачка для банок
17. Інструмент для зачистки т обтискання дротів
Особливості:
• Кільце для кріплення
• 100% нержавіюча сталь
• Всі фіксуються леза и інструменти
• Шкіряний або нейлонові чохол
• Рукоятки з нержавіючої сталі
• 25 річна гарантія
• BIT KIT: Phillips # 1-2 і Вікрутка 3/16", Phillips Eyeglass Викрутка та Flat Tip
Розміри:
Закритий - 10 см
Довжина леза - 7,4 см
Вага - 241 гр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leatherman |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 241 |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 74 мм |
| Довжина, см | 10 см |
| Загальна довжина, мм | 100 мм |
| Кількість функцій | 18 |
| Марка сталі | 420HC |
| Матеріал | 420HC Stainless Steel |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Матеріал руків'я | сталь |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір | повнорозмірний |
| Колір | Silver |
- Ціна: 6 615 ₴




