
Мультиінструмент Leatherman Wingman, нейлоновий чохол найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою
4 365 ₴
- Готово до відправки
- Код: 832523
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Leatherman Wingman - це чудовий легкий, кишеньковий, нержавіючий інструмент; всі опції в Wingman легкодоступні, леза відкриваються однією рукою, нові підпружинені пасатижі.
Інструменти:
1. Пружні гострогубці
2. Пружні пасатижі
3. Пружні кусачки для дротів
4. Комбіноване лезо зі сталі 420HC
5. Напилок для дерева/ метала
6. Ножиці
7. Маленька хрестова викрутка
8. Середньорозмірна викрутка
9. Вікрутка Phillips
10. Лінійка (1.5 inch / 3.81 cm)
11. Відкривачка для пляшок
12. Відкривачка для банок
13. Інструмент для зачистки проводів
Особливості:
• Знімна кліпса
• Корпус з нержавіючої сталі, що фіксуються зовнішні леза
• Рукоятки з нержавіючої сталі
• 25 річна гарантія
Розміри:
Закритий - 9,7 см
Довжина леза - 6,6 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leatherman |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 199 |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 66 мм |
| Довжина, см | 9,7 см |
| Загальна довжина, мм | 97 мм |
| Кількість функцій | 14 |
| Марка сталі | 420HC |
| Матеріал | 420HC Stainless Steel |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | сталь |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір | кишеньковий |
| Колір | Silver |
| Основні | |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Матеріал ручки | Дерево |
- Ціна: 4 365 ₴




