
Ніж Ka-Bar Mark I, чорний, набірна шкір. рукоять, шкіряний чохол найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі
9 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2225
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Цей Ka-Bar Mark I є копією ножа USN MK 1 часів Другої світової війни.
Ножі Ka-Bar є справжньою легендою, вони увійшли в історію холодної зброї, оскільки стали знаменитими ножами морської піхоти США за часів Другої Світової Війни. Розвиток компанії досягає дійсно американських масштабів - бойові ножі Ka-Bar відомі у всьому світі.
За останні десятиліття своєї діяльності американські ножі Ka-Bar стали дійсно культовими.
Сьогодні ця компанія пропонує широкий асортимент модифікацій ножів Ka-Bar, випускаючи мисливські, туристичні та складні моделі.
Сучасні матеріали і надійне виконання дозволило ножів Ka-Bar завоювати серця мільйонів шанувальників у всьому світі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | США |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 227 |
| Довжина клинка, мм | 127 мм |
| Загальна довжина, мм | 238 мм |
| Марка сталі | +1095 Cro-Van |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | шкіра |
| Довжина клинка, мм | 4,2 мм |
- Ціна: 9 450 ₴






