
Ніж KA-BAR "Wrench Knife" найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні найкраща ціна
3 960 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1119
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Ножі Ka-Bar є справжньою легендою, вони увійшли в історію холодної зброї, оскільки стали знаменитими ножами морської піхоти США за часів Другої Світової Війни. Розвиток компанії досягає дійсно американських масштабів - бойові ножі Ka-Bar відомі у всьому світі. За останні десятиліття своєї діяльності американські ножі Ka-Bar стали дійсно культовими. Сьогодні ця компанія пропонує широкий асортимент модифікацій ножів Ka-Bar, випускаючи мисливські, туристичні та складні моделі. Сучасні матеріали і надійне виконання дозволило ножам Ka-Bar завоювати серця мільйонів шанувальників у всьому світі.
Wrench Knife - це кований цільносталевий ніж, виготовлений в США. Це гідна міцна альтернатива полегшеним "скелетникам".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | США |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 90 |
| Довжина клинка, мм | 77 мм |
| Загальна довжина, мм | 181 мм |
| Марка сталі | 425 High Carbon Stainless |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | сталь |
| Твердість клинка, HRC | 56-58 |
| Довжина клинка, мм | 4,7 мм |
- Ціна: 3 960 ₴





