
Ніж CRKT "M16 Black Deadbolt" найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні найкраща
6 930 ₴
- Готово до відправки
- Код: M16-03DB
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Коли CRKT® вирішила переосмислити популярний дизайн M16® покійного Кіта Карсона, це був великий успіх, або повернення додому. Так народився M16®-03DB. Поєднуючи в собі три революційні інновації: патентований замок, пружне відкриття та шарнірну систему на шарикопідшипниках IKBS™, ця модернізація не поступається ні продуктивності, ні функціональності. Так само, як і улюблена класика, ця сучасна варіація виконує свою роботу правильно - тільки тепер вона перевершує ще три параметри.
Міцний та простий: замок Deadbolt® забезпечує неймовірну міцність та простий у використанні.
Допоміжне відкриття: Flipper швидко розгортає лезо.
Плавне відкриття: шарнір на шарикопідшипниках IKBS™ плавно розкриває лезо.
Чудова продуктивність: лезо зі сталі D2 для відмінного утримання ріжучої кромки.
Міцний і легкий: алюмінієва ручка поєднує міцність і мінімальну вагу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 114 |
| Довжина клинка, мм | 91 мм |
| Загальна довжина, мм | 210 мм |
| Марка сталі | D2 |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | алюміній |
| Обробка клинка | stonewash |
| Тип замка | Deadbolt® Lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Spear-Point |
| Довжина клинка, мм | 2,7 мм |
- Ціна: 6 930 ₴




