
Ніж KA-BAR "Becker Folder" найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні найкраща
3 825 ₴
- Готово до відправки
- Код: BK40
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Складаний ніж Becker BK40 від Ka-Bar був створений у співпраці з відомим та шанованим майстром ножів Ітаном Беккером.
Універсальне лезо типу Clip Point виготовлене з японської сталі AUS-8A, обробленої методом сатинування. Сталь характеризується тим, що довго залишається гострою і легко і швидко піддається заточенню навіть за допомогою невеликої точилки для кишенькових ножів.
Ніж відкривається двостороннім шпеньком для великого пальця, а міцний замок Liner Lock захищає користувача від випадкового складання леза під час роботи. Обкладки руків'я виготовлені з матеріалу GFN-PA66 та мають відповідний профіль, що забезпечує надійне утримання навіть у брудних чи мокрих руках.
Складаний ніж BK40 оснащений двосторонньою чотирипозиційною кліпсою, що дозволяє зручно носити ніж у кишені штанів у положенні Tip-Up або Tip-Down.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 136 |
| Довжина клинка, мм | 90 мм |
| Загальна довжина, мм | 216 мм |
| Марка сталі | AUS-8A |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | GFN-PA66 |
| Твердість клинка, HRC | 55-58 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Drop Point |
| Довжина клинка, мм | 3,5 |
- Ціна: 3 825 ₴





