
Ніж KA-BAR "K-2 Folder Agama" найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні найкраща
1 845 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3076
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Недорогий універсальний складний ніж, що ідеально підходить для повсякденного кишенькового носіння.
Повнорозмірний ніж з накладками на рукоятці з композиту G10, а також перевіреною нержавіючою сталлю - оптимальне рішення для ножа, який необхідно легко поправити, якщо потрібно, навіть в полі.
Перевірена якість за розумні гроші від всесвітньо відомого виробника бойових ножів Ka-bar.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 136 |
| Довжина клинка, мм | 89 мм |
| Загальна довжина, мм | 216 мм |
| Марка сталі | 420 Stainless |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Drop Point |
| Довжина клинка, мм | 2,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 845 ₴





