
Ніж Elite Force EF 169 найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні найкраща ціна з
1 590 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5.0974
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
EF169 – це тонкий складаний ніж із замком типу лайнер-лок та клинком на шарикопідшипнику та фліппером для швидкого та плавного відкриття. Майже симетричний дизайн леза та рукояті надає йому елегантного тактичного вигляду, який підкреслюється піскоструминною обробкою клинка з нержавіючої сталі марки 440A. Для безпечного користуваня та швидкого доступу ніж має текстуровані обкладки рукояті G10 та глибоку кліпсу для носіння в кишені вістрям вниз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Force |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 94 |
| Довжина клинка, мм | 88 |
| Загальна довжина, мм | 203 мм |
| Марка сталі | 440A |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Spear-Point |
| Довжина клинка, мм | 2,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴





