
Ніж Walther PPQ найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні найкраща ціна з швидкою
1 590 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5.0746
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Дизайн ножів Walther PPQ був вдохновлен пістолетами одноіменної серії. Іх видавані характеристики передбачають чудовий баланс і зручність обслуговування. Завдяки унікальній текстурі поверхні рукояті ножів PPQ так само зручно у зверненні, як і пістолети, в більшості яких вони названі. Користувачі отримують надійне утримання в будь-якій ситуації.
Лезвий клинок типу spear point з антрацитовим покриттям, виготовлений зі сплаву 440C, фіксується замком linerlock і відкривається з фліппером, що дозволяє швидко відкрити ніж однією рукою. Виступи на обуху леза перешкоджають зісковзуванню під час роботи з надавлюванням на обух великим пальцем.
Модель поставлена з нейлонової кобури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walther |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 140 |
| Довжина клинка, мм | 95 мм |
| Загальна довжина, мм | 223 мм |
| Марка сталі | 440C |
| Матеріал клинка | сталь |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Spear-Point |
| Довжина клинка, мм | 3,9 мм |
- Ціна: 1 590 ₴






