
Ніж Elite Force EF 141 найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні найкраща ціна з
1 007 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5.0941
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складаний ніж з ергономічною полімерною рукояттю, яка ідеально лягає в руку. Клинок з нержавіючої сталі 440А відкривається фліппером та фіксується замком linerlock. Кишенькова кліпса гарантує, що ніж завжди буде під рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Force |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 187 |
| Довжина клинка, мм | 86 мм |
| Загальна довжина, мм | 212 мм |
| Марка сталі | 440A |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | Полімер |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Spear-Point |
| Довжина клинка, мм | 4,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 007 ₴





