-30%

Ніж Tb Outdoor "Maraudeur", MOX, G10, червоний, кайдексні піхви найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі
9 275 ₴
6 492,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11060036
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж Tb Outdoor "Maraudeur", MOX, G10, червоний, кайдексні піхви Найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tb Outdoor |
| Країна виробник | Франція |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 200 |
| Довжина клинка, мм | 125 мм |
| Загальна довжина, мм | 268 мм |
| Марка сталі | MOX® |
| Матеріал чохла | Kydex |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Обробка клинка | чорне покриття, PVD метод |
| Твердість клинка, HRC | 58-59 |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Drop Point |
| Довжина клинка, мм | 4,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 492,50 ₴







