
Набір тканинних валіз 2 шт Bonro Tourist велика середня коричневий з великі відділенням та надійним замкам
3 756 ₴
- Готово до відправки
- Код: 42400952
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір тканинних валіз 2 шт Bonro Tourist велика середня коричневий з великі відділенням та надійним замкам
Валіза на 4 колесах Bonro Tourist набір 2 штуки
Спеціальна пропозиція з трьох валіз в одному комплекті. Це відмінний варіант на далекі поїздки або виїзди. Валізи Bonro Tourist виготовлені з міцного матеріалу Cordura стійкого до пошкоджень промокання і стирання. Є чотири каучукові колеса, висувна дюралюмінієва ручка, дві зручні ручки для рук, що дозволяють зручно переміщати валізи і кодовий замок для захисту багажу.
Основні особливості валіз:
- Виробник: Bonro
- Матеріал: Cordura
- Кодовий замок – забезпечує безпеку багажу
- Укріплені кути
- Внутрішні ремені, що кріплять багаж
- Сучасна дюралюмінієва висувна ручка
- Дві додаткові ручки (збоку і зверху)
- Розширення + 5 см

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект валіз |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Кордура |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Об`єм | 98 л |
| Висота | 74 см |
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 29 см |
| Вага | 4.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 756 ₴










