
Моноблок Vector Optics 30 мм швидкоз'ємний високий найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: SCQD-09
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швидкознімний моноблок з алюмінієвого сплаву призначений для оптичних прицілів з діаметром центральної труби 30 мм і 25.4 мм. Відстань від низу до центральної осі кільця - 36 мм, прозорий стиль планки дозволяє використовувати механічний приціл вашої зброї. Відстань між кільцями становить 44 мм. Одне з кілець моноблока має планку Пікатінні зверху. Кільця молоблока щільно закріплюють ваш приціл завдяки шести гвинтам на кожному кільці. У комплект моноблока входять перехідники для центральної труби прицілу діаметром 25.4 мм та шестигранний ключ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 182 |
| Висота | 38 мм CМ. |
| Відстань між кільцями | 44 мм |
| Довжина, см | 13.5 |
| Діаметр | 30 мм м |
| Колір | Чорний матовий |
| Кріплення | Швидкоз'ємне |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴


