Ніж Victorinox Delemont "RangerGrip 57 Hunter" найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по
7 030,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0.9583.MC
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Ніж Ranger Grip Hunter із серії Victorinox Delemont. Виробництво — Швейцарія. Ножі цієї серії, як і будь-які інші ножі Victorinox, вирізняються неперевершеною якістю та гостротою. Такий ніж ідеальний як для власного користування. Як подарунок. Особливістю цієї моделі є фіксатор і можливість відкриття однією рукою.
Клинки виготовлені з високоякісної неіржавкої сталі. Колодка виготовлена з червоно-чорного матового нейлону. Розмір ножа — 130 мм. Вага — 200 г.
Ніж має набір з 13 функцій:
•велике лезо з фіксацією й можливістю відкриття однією рукою
•консервний ніж з
•- малою плоскою викруткою 3 мм
•відкривачка для пляшок з
•- плоскою викруткою (фіксується у відкритому стані)
•- пристосуванням для зачищення дротів
•пила для дерева
•лезо для оброблення туші
•шило
•штопор
•кільце для підвішування
•пінцет
•зубочистка
Виробник Victorinox дає довічну гарантію якості матеріалів і виготовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 196 |
| Висота | 33 мм CМ. |
| Довжина клинка, мм | 95 мм |
| Довжина, см | 130 мм |
| Колір | Червоно - чорний |
| Марка сталі | X50CrMoV15 |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал руків'я | нейлон |
| Ширина | 25 мм мм |
- Ціна: 7 030,64 ₴

