
Ніж Victorinox Trailfinder найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні найкраща
4 176,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0.8463.MW94
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Лінійка швейцарських ножів моделі Trailmaster поповнилася новим для неї кольором - камуфляж. До цього, таким кольором могли похвалитися лише кілька моделей з офіцерської серії: Spartan і Huntsman. З 2016 розширилася колірна гамма і у моделей ножів з фіксатором, розміру 111 мм.
Цього року предстовлени на суд поціновувачів, любителів і просто користувачів два нових види відтінку "камуфляж" - традиційний зелено-чорно-коричневий і новий для Victorinox "пустельний" камуфляж - Desert Camouflage.
Звичайний для Trailmaster-а колір це традиційний чорний, тому радує можливість вибору між ним і новим кольором "камуфляж". До того ж, конструкція ножа абсолютно не змінилася, кількість інструментів і якість збірки залишилося все тим же.
Особливість моделі - однорукий відкривання. Ніж був розроблена Victorinox спільно зі службами екстреної медичної допомоги та порятунку. Ключову роль при створенні цього ножа грала необхідність інструмента, що відкривається за лічені секунди з практично миттєвою готовністю до використання.
Всі інструменти, які можуть терміново знадобитися, легко відкриваються як лівої, так і правою рукою, і навіть в рукавичках. Лезо фіксується у відкритому положенні замком типу лайнер-лок. А серрейторна заточка має незаперечну перевагу саме для ножів "останнього шансу"
Набір функцій - 12:
• велике лезо серрейтор з фіксацією і можливістю відкриття однією рукою
• Хрестова викрутка
• шило
• ніж для відкривання консервів
• з малою плоскою викруткою
• комбінований інструмент з відкривачкою для пляшок
• плоскою викруткою
• інструментом для зняття ізоляції
• кільце для підвісу
• пила для дерева
• пінцет
• зубочистка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 130 |
| Довжина, см | 111 мм |
| Колір | Камуфляж |
| Кількість функцій | 12 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал руків'я | нейлон |
| Товщина | 18 мм мм |
| Ширина | 32 мм мм |
- Ціна: 4 176,92 ₴

